Publicista: Zeman měl být už několikrát politická mrtvola! Mluví o podlostech a...

Praha – „Zeman má být dávno mrtvola. Jenže on, přes zuřivý odpor médií, pořád vítězí,“ podivuje se publicista Viliam Buchert, který v loňských senátních volbách neúspěšně kandidoval v Praze. Sestavil seznam výhod, kterých Zeman využil v politickém boji.

Miloš Zeman
doporučujeme

Tým kolem Zemana si nelámal hlavu s transparentností prezidentského účtu na kampaň. Buchert se podivuje, že žádné důsledky nepřišly. Zeman také mnohdy v kampani manipuloval s fakty, která ohýbal dle svých potřeb. A jeho voliči? Zemanova pravdomluvnost jim byla ukradená. Ačkoli Zeman vyhlásil válku médiím, na jeho podporu ani to nemá vliv.

„Když viděl, že jeho dcerka mu poněkud přerůstá se svými aktivitami přes hlavu, umněle ji odsunul do pozadí a do popředí vystrčil nesmělou manželku Ivanu," uvádí další bod ze Zemanovy taktiky. „Opil se virózou při přebírání korunovačních klenotů. Kritika a výsměch se dostavily, následky nikoli," připomíná Zemanovo nedávné ostudné vystoupení, ze kterého dnes čerpá při kritice novinářů.

Zeman byl ve sporu s ministrem zahraničí Karlem Schwarzenbergem kvůli velvyslancům. To se však teď může skrze úřednickou vládu vyřešit, neboť si o tom může rozhodnout sám Zeman. Úřednickou vládou pod vedením SPOZ získá tato prezidentská politická strana vynikající propagaci zdarma a je možné, že se Zeman obklopí svými známými i po příštích volbách.

„A to jistě ještě není konec. Pochybuje snad někdo, přes zuřivý odpor mnoha médií, kdo je dnes nejsilnějším hráčem na politické scéně," ptá se Buchert.

Čeho všeho dokázal Zeman dle Bucherta využít naleznete ZDE.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Poslanci se za týden sejdou ke zvýšení důchodů o 300 korun

16.06.2021 17:07 K vládnímu návrhu na dodatečné zvýšení starobních, invalidních, pozůstalostních o dalších důchodů o…

Už neplatné opatření o ochraně dýchacích cest bylo podle NSS nezákonné

16.06.2021 16:28 Opatření o povinné ochraně dýchacích cest, které platilo na začátku května, bylo kvůli…

Sněmovna vyloučila ruské a čínské firmy z dostavby elektrárny Dukovany

16.06.2021 13:00 Aktualizováno Stát pro stavbu nového bloku elektrárny Dukovany nebude moci využít nabídky firem z Ruska nebo z…

Prezident Zeman u soudu hájil privatizaci Mostecké uhelné

16.06.2021 12:17 Prezident Miloš Zeman dnes při svědecké výpovědi u soudu hájil prodej státního podílu v Mostecké…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama