Klaus a Kalousek výrazně pomohli Zemanovi!

Praha – Ačkoli dnes dělá kroky za hranou prezident Miloš Zeman, podle Jamese de Candole, který stojí v čele Candole Partners, za to nese díl odpovědnosti bývalý prezident Václav Klaus a dnes již ministr financí v demisi Miroslav Kalousek.

Václav Klaus a Miloš Zeman
doporučujeme

Strana práv občanů Zemanovci ve svém prohlášení před několika dny uvedla: „tato vláda jako jediná může garantovat nezávislost vyšetřování kauz sahajících až do nejvyšších pater politiky."

„Předpokládám, že tato bombastická lež spatřila světlo světa v některé z komnat Hradu. Milí čtenáři, věci sice jdou od desíti k pěti, ale přece nebudete věřit tomu, že výběr Zemanových politických kamarádíčků je to JEDINÉ, co nás ještě dělí od policejního státu," uvádí Candole na blogu Aktuálně.cz.

Candole je přesvědčený o tom, že demokrat nemusí nikomu garantovat svobodu a ochranu, protože ani neuvažuje nad tím, že by tato svoboda např. státního zástupce mohla být jít nějak narušena.

Zemanovci výše uvedeným výrokem a samozřejmě i sám Zeman využívají této nedůvěry občanů ve vládu práva. Tato nedůvěra občanů má své základy i kvůli bývalému prezidentovi Klausovi, který vládě práva zasadil ránu novoroční amnestií. Dále i Miroslav Kalousek volal bývalému policejnímu prezidentovi Petru Lessymu kvůli kauze CASA.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Poslanci se za týden sejdou ke zvýšení důchodů o 300 korun

16.06.2021 17:07 K vládnímu návrhu na dodatečné zvýšení starobních, invalidních, pozůstalostních o dalších důchodů o…

Už neplatné opatření o ochraně dýchacích cest bylo podle NSS nezákonné

16.06.2021 16:28 Opatření o povinné ochraně dýchacích cest, které platilo na začátku května, bylo kvůli…

Sněmovna vyloučila ruské a čínské firmy z dostavby elektrárny Dukovany

16.06.2021 13:00 Aktualizováno Stát pro stavbu nového bloku elektrárny Dukovany nebude moci využít nabídky firem z Ruska nebo z…

Prezident Zeman u soudu hájil privatizaci Mostecké uhelné

16.06.2021 12:17 Prezident Miloš Zeman dnes při svědecké výpovědi u soudu hájil prodej státního podílu v Mostecké…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama