Zeman má kolem sebe buď pokrytce nebo neschopné!

Praha – Jednání Miloše Zemana jako nedotknutelného prezidenta štve i Paroubkovce Miroslava Němce, který je stínovým ministrem vnitra za LEV 21. Zeman porušuje Ústavu, neboť je přesvědčen, že kvůli přímé volbě má silnější pozici než jeho předchůdci.

Miloš Zeman
doporučujeme

„To je zásadní omyl, a pokud je pan prezident dobrý ekonom, což opravdu asi je, a v této oblasti poradce nepotřebuje, měl by mít hodně kvalitní poradce v oblasti ústavního práva a dalších právních odvětví. Protože se však populisticky rozhodl své poradce zásadně neplatit, protože podle jeho názoru mu musí radit zdarma, má kolem sebe zřejmě nějaké outsidery, kteří mu jeho omyly nedokáží, nebo nechtějí, vysvětlit," myslí si o jednání prezidenta Němec.

Ale pouští se i do koaličních stran, které chtějí protlačit Miroslavu Němcovou na post premiérky: „s jejím středoškolským vzděláním v oboru zemědělství fakticky nemůže řídit ani krachující JZD v Pidivajzlicích, natož náš zcela pravicí zdevastovaný stát." Podle Němce jsou lídři pravicové koalice takřka všem lidem pro smích.

Najednou se však rozchází se svojí kritikou Zemanova nekontrolovatelného jednání, když kritizuje pravicové strany, které navrhují změnu Ústavy kvůli zpřesnění prezidentských pravomocí.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Poslanci se za týden sejdou ke zvýšení důchodů o 300 korun

16.06.2021 17:07 K vládnímu návrhu na dodatečné zvýšení starobních, invalidních, pozůstalostních o dalších důchodů o…

Už neplatné opatření o ochraně dýchacích cest bylo podle NSS nezákonné

16.06.2021 16:28 Opatření o povinné ochraně dýchacích cest, které platilo na začátku května, bylo kvůli…

Sněmovna vyloučila ruské a čínské firmy z dostavby elektrárny Dukovany

16.06.2021 13:00 Aktualizováno Stát pro stavbu nového bloku elektrárny Dukovany nebude moci využít nabídky firem z Ruska nebo z…

Prezident Zeman u soudu hájil privatizaci Mostecké uhelné

16.06.2021 12:17 Prezident Miloš Zeman dnes při svědecké výpovědi u soudu hájil prodej státního podílu v Mostecké…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama