Bradáčová prý předvádí divadlo v kauze s Rathem!

Praha – Poslanec David Rath, který dnes stanul po patnácti měsících ve vazbě před soudem, už stejně dlouhou dobu používá tytéž argumenty a neustále manévruje. Velice často hází vinu na vrchní státní zástupkyni Lenku Bradáčovou, která to dle Ratha měla celé zkonstruovat.

Přidejte svůj názor

Lenka Bradáčová, státní zástupce
doporučujeme

Nadační fond proti korupci (NFPK) připomíná, že Rath žádal o zaplacení dvoumilionové kauce Karla Janečka. Ten za Rathem přišel, nejednal ukvapeně a udělal si obrázek o celém případu.

„Tehdy nicméně David Rath používal obdobnou rétoriku, jako dnes u soudu, manévroval a přesvědčoval své okolí o tom, že s uvedenými kauzami nemá vůbec nic společného a jedná se pouze o divadlo VSZ Lenky Bradáčové," uvádí na Facebooku NFPK.

Podobná slova však neslýcháme jen od Davida Ratha, ale i od bývalého premiéra Petra Nečase, který také vyjádřil názor, že se jedná o spiknutí proti němu a „prokurátorskou republiku".

„Nutno dodat, že si obviněná osoba občas zachová čest tím, že se k danému činu dozná - připomeňte si případ nedávného ředitele Vojenské rozvědky Milana Kovandy, který se přiznal k tomu, že tajná služba pod jeho vedením sledovala manželku Petra Nečase," vzkazuje NFPK Rathovi a možná i k jiným politickým kruhům.

Loading...
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

D*bil, odpudivé, trapné. Klaus udělal pro zemi víc než Kalousek, zní z…

20.06.2019 08:26 Dusno kolem slov exprezidenta Václava Klause o multikulturalismu pokračuje. Miroslav Kalousek (TOP…

V ČR nebudou krávy? Babiš jede na summit EU. O auditech se bavit nehodlá,…

20.06.2019 08:24 Premiér Andrej Babiš při dnešní schůzce s šéfem Evropské komise Jeanem-Claudem Junckerem nehodlá…

Čaputová přijede do Česka. Co si myslí o rozdělení federace?

19.06.2019 18:46 Aktualizováno Česká republika je podle nové slovenské prezidentky Zuzany Čaputové nejbližším partnerem Slovenska.…

Nárok na restituci rodu Walderode? Schwarzenberg je spokojený, pak se ale…

19.06.2019 17:09 Aktualizováno Odvolací Krajský soud v Hradci Králové v úterý potvrdil restituční nárok rodu Walderode na vydání…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama