Nečas: Jsem z letecké rodiny

Plasy - Šéf ODS Petr Nečas navštívil v sobotu odpoledne poprvé od svého zvolení do čela strany Plzeňský kraj a v doprovodu krajského volebního lídra Jiřího Pospíšila přijel na velký "Letecký den" v Plasích na severním Plzeňsku. Odpoledne Nečas v Plzni jednal se členy Okresní hospodářské komory Plzeňsko.

Přidejte svůj názor

Petr Nečas

"K letadlům mám já osobně velmi blízko, i když se držím nohami pevně na zemi. Můj otec je pilot letadel, maminka pracovala v továrně na výrobu letadel, teta je parašutistka, strýc pracoval na letišti," uvedl pro agenturu Mediafax šéf ODS Petr Nečas. "Své dětství jsem vlastně prožíval na letišti v Kunovicích," řekl Nečas. Podle svých slov má létání velmi rád, ale neplánuje, že by si udělal nějaký pilotní průkaz.

Na leteckém dni v Plasích Nečas s díky odmítal nabídky, aby se proletěl v některém z vystavených leteckých exponátů. "Nejvíce se samozřejmě těším na ukázku letadel JAS 39 Gripen," dodal Nečas. Co však Nečas neodmítl, byla sklenice plzeňského piva.

Témata: Nečas, Petr | 1. máj
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Sněmovna projedná osvobození restaurací od autorských poplatků

16.02.2019 11:06 Do Sněmovny se vrací záměr osvobození restaurací a některých dalších provozoven od autorských…

Vodičkův svaz v Praze narazil. Hřib odmítl zapůjčit sál, zdůvodnění je…

15.02.2019 17:48 Aktualizováno Pražský primátor Zdeněk Hřib (Piráti) odmítl převzít záštitu nad akcí Českého svazu bojovníků za…

Babiš si dělá srandu? Seznam budov pro "úřednícké ghetto" je neúplný,…

15.02.2019 14:17 Pražský primátor Hřib považuje seznam budov určených k vyprázdnění, který zveřejnil Úřad pro…

Babiš se sejde s Filipem. Komunisti stupňují kritiku vlády, Ťok si do nich…

15.02.2019 13:28 Aktualizováno Předseda komunistů Vojtěch Filip chce příští týden na schůzce s premiérem Anrejem Babišem (ANO)…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama