Republikán Miroslav Sládek se topí v dluzích. Majetek mu rozebírají exekutoři

Brno - Bývalý šéf republikánů Miroslav Sládek se topí v dluzích. Jsou proti němu vedeny tři exekuce. Jeden z pozemků už exekutoři dokonce prodali v dražbě. Informuje Mediafax.

Přidejte svůj názor 2 komentáře

371

Miroslavu Sládkovi, někdejšímu vůdci republikánů, jsou v patách exekutoři. Svého času byl přitom velmi movitým politikem. Vůdce republikánů dokázal, že k tomu abyste se dostali do parlamentu nemusíte být génius, krasavec, ani vizionář. Stačí jen, když se tak budete tvářit.

Sládek byl mezi prvními, kteří ukázali, jak snadno se dá frustrace voličů přetavit na zlaťáky. Postavil dvě luxusní vily, nakoupil drahá auta a svoji ožebračenou stranu poslal do konkurzu. Teď ale penězovod definitivně vyschl a Sládek čelí exekucím. "Má tři exekuce," potvrdila mluvčí Exekutorské komory ČR Petra Báčová.

Zahradu ve Vonoklasech u Prahy už exekutoři prodali v dražbě. Kdysi honosná vila v Útěchově prosí o návštěvu zedníka a podle katastru je na ní vedeno zástavní právo jednoho z věřitelů. Miroslav Sládek dnes zjevně o publicitu nestojí, na zvonění ve vile nikdo nereaguje. Hezká kovaná brána je překrytá plachtou, aby nikdo ze sousedů nemohl koukat za plot.

Podle manželky je trojnásobný kandidát na prezidenta, bývalý poslanec a jeden z nejúspěšnějších českých populistů dlouhodobě za hranicemi České republiky. Čím se živí, zůstává záhadou.

Vstupte do diskuze (2)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Sněmovna projedná osvobození restaurací od autorských poplatků

16.02.2019 11:06 Do Sněmovny se vrací záměr osvobození restaurací a některých dalších provozoven od autorských…

Vodičkův svaz v Praze narazil. Hřib odmítl zapůjčit sál, zdůvodnění je…

15.02.2019 17:48 Aktualizováno Pražský primátor Zdeněk Hřib (Piráti) odmítl převzít záštitu nad akcí Českého svazu bojovníků za…

Babiš si dělá srandu? Seznam budov pro "úřednícké ghetto" je neúplný,…

15.02.2019 14:17 Pražský primátor Hřib považuje seznam budov určených k vyprázdnění, který zveřejnil Úřad pro…

Babiš se sejde s Filipem. Komunisti stupňují kritiku vlády, Ťok si do nich…

15.02.2019 13:28 Aktualizováno Předseda komunistů Vojtěch Filip chce příští týden na schůzce s premiérem Anrejem Babišem (ANO)…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama