Válková se pustila do Marvanové: Pasovala se do upálené Johanky z Arku

Praha - Ministryně spravedlnosti Helena Válková se pustila do své bývalé pravé ruky Hany Marvanové. Ta z resortu odešlo pro neshody s ministryní. A ta nyní tvrdí, že se Marvanová pasovala do role Johanky z Arku.

Přidejte svůj názor 4 komentáře

Helena Válková /ANO/
doporučujeme

Marvanová odešla poté, co se již delší dobu nemohla shodnout na klíčových otázkách resortu. "Odvolávat jsem ji nechtěla. Nyní už o tom mohu mluvit, než byl ten spor vyřešen, nechtěla jsem o tom moc hovořit. Resort spravedlnosti funguje, boj s korupcí nekončí odchodem jedné solitérky, která se nominuje do role Johanky z Arku, ale spíš pokračuje," řekla v Otázkách Václava Moravce na ČT Válková.

Prozradila, že Marvanová vedla podřízené chaoticky a někdy tam několik dní ani nebyla. Následně prý vydávala nesmyslné pokyny.

"Podstatné ale bylo, že jsem nevěděla, co se děje s legislativními návrhy, objevovaly se u poslanců a já jsem k nim přitom neřekla poslední slovo," rýpla si ještě jednou do Marvanové.

Loading...
Vstupte do diskuze (4)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Vláda prodloužila přísná opatření do Velikonoc, neotevřou ani obchody

30.03.2020 19:45 Aktualizováno Omezení volného pohybu po celé České republice, které je jedním z opatření proti šíření nového typu…

Hamáček povede Ústřední krizový štáb. Prymula se zaměří na karanténu

30.03.2020 17:44 Vláda dnes podle informací ČTK schválila změnu v čele Ústředního krizového štábu, který řídí kroky…

Ti hráblo? Trapáku. Topolánek se tvrdě pustil do Babiše kvůli koronaviru

30.03.2020 17:06 Aktualizováno Český premiér Andrej Babiš (ANO) v neděli prostřednictvím twitteru  vyzval amerického prezidenta…

Vláda zřídí kvůli koronaviru centrální řídící tým

30.03.2020 16:49 Vláda chce zřídit Centrální řídící tým COVID-19. Fungovat bude jako dočasný poradní orgán vlády. Na…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama