"Ať si ho srovná." Babiš vyzval Jermanovou, aby se s manželem omluvili Kupkovi

V úterý se nedokázal ovládnout manžel středočeské hejtmanky Jaroslavy Pokorné Jermanové (ANO), který neváhal k příspěvku poslance a místopředsedy ODS Martina Kupky, jež stojí v nadcházejících volbách do krajských zastupitelstev proti jeho choti, napsat vulgární komentář. Jeho nevhodným chováním byl zaskočen i šéf ANO a premiér Andrej Babiš.

Jaroslava Jermanová
doporučujeme

"Dobrý den, pane Kupka, připadá mi, že jste objevil zrovna kopec. Je mi z vás na blití a ještě vedle sebe toho knírače. Parta b****antů,“ napsal Pokorný na sociální síti, aby pak svůj příspěvek následně smazal. Ten už si ale někteří stihli přečíst. 

Hejtmanka již ve středu uvedla, že se její manžel, povoláním kadeřník, který už dříve čelil podezření, že neoprávněně využívá její služební vůz, pouze bránil a trochu to "přehnal". 

Jiného názoru je ale předseda ANO a současný ministerský předseda Andrej Babiš. 

"Paní Jermanová by si měla manžela doma srovnat a panu Kupkovi by se měli omluvit,“ citoval jeho slova deník Blesk. Jermanová už tak učinila a Kupkovi se omluvila. Ten to přijal s tím, že věří, že svými cestami po kraji nezpůsobí jejímu muži "další traumata".

Loading...
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Babiš vystoupí s projevem v televizi. Chci říct něco důležitého, avizoval

20.09.2020 22:58 Aktualizováno Premiér Andrej Babiš (ANO) v pondělí ve 20:00 vystoupí s televizním projevem. Řekl to dnes ve svém…

Nouzový stav není v nejbližších dnech na stole, řekl Hamáček. Vojtěch ho…

20.09.2020 21:04 Aktualizováno Vyhlášení nouzového stavu "není v nejbližších dnech na stole". Novinářům to dnes na Dnech NATO v…

Vedení Prahy chce zastoupení v Ústředním krizovém štábu

20.09.2020 20:30 Vedení hlavního města chce mít zástupce v Ústředním krizovém štábu. Důvodem je to, že v hlavním…

Jaké téma odlehčí vypjatá jednání? Tour a cyklistika jsou ideální, říká…

20.09.2020 17:30 ROZHOVOR - Sáhl po mobilu a okamžitě na něm vyťukal blahopřejnou zprávu svému slovinskému protějšku…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama