Jiřímu Drahošovi ruply nervy. Tohle už je opravdu moc

Bývalý prezidentský kandidát Jiří Drahoš už se neudržel a musel na sociální síti zareagovat na zprávy, které se kolem něj v poslední době šíří.

Přidejte svůj názor 451 komentářů

Jiří Drahoš ve volebním štábu
doporučujeme

"Tohle už je za hranou!" naštval se Drahoš na svém Facebooku. Vadí mu totiž, jaké pomluvy a lži se kolem něj šíří, byť jak sám přiznal, dříve je neřešil.

"Když jsem před několika lety vstupoval do politiky, počítal jsem s tím, že se o sobě dozvím celou řadu "zajímavých" věcí. Nad většinou pomluv a lží jsem jen mávnul rukou a možná si trochu naivně říkal, že takovým nesmyslům přece nemůže nikdo soudný uvěřit. No, divili byste se..." píše dále.

Vadí mu, že se v současné době řetězovými maily a sociálními sítěmi šíří lež, na kterou musí reagovat. Ta tvrdí, že "Prezidentský kandidát Jiří Drahoš se neštítil vzít na volební kampaň 1 milion Kč od Nadace pro děti...takový člověk obere děti a chtěl by být prezidentem."

Tohle je podle něj opravdu za hranou, a proto podal trestní oznámení na neznámého pachatele pro pomluvu. "Toto oznámení jsem doplnil řadou podkladů, které mohou pomoci policii identifikovat ty, kteří tuto lež záměrně šíří. Právo přece musí platit ve virtuálním prostředí stejně, jako v tom reálném. Šíření nenávisti, poplašných zpráv či prokazatelných lží si nesmíme nechat líbit a musíme se jim důrazně postavit!" dodal.

Loading...
Vstupte do diskuze (451)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Předražená zakázka na systém dávek? Babiš si podal Maláčovou

24.01.2020 10:31 Premiér Andrej Babiš (ANO) nesouhlasí s navýšením peněz na nový systém vyplácení dávek ministerstva…

Havlíček se stal dvojitým ministrem, ode dneška řídí průmysl i dopravu

24.01.2020 08:58 Vicepremiér a současný ministr průmyslu a obchodu Karel Havlíček (za ANO) se ujal funkce ministra…

Z vlády přichází jasný názor: Česko má přijmout uprchlíky. Hrozí, že z…

23.01.2020 22:10 Aktualizováno Česká republika by podle ministra zahraničí Tomáše Petříčka z ČSSD měla přijmout nezletilé migranty…

Pavel Novotný přiznal: Zablokovali mě. Co provedl?

23.01.2020 22:10 Aktualizováno Starosta Řeporyjí Pavel Novotný už delší dobu nebyl aktivní na sociální síti Facebook. Jak se…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama