Karla Gotta ubili migranti? Bouře na internetu se opakuje

Expředseda lidovců Pavel Bělobrádek už několikrát dokázal, že na sociálních sítích dokáže rozproudit diskuze. Ty se ale mnohdy nevyvíjejí v jeho prospěch, tak jako v případě jeho příspěvku o Karlu Gottovi.

Přidejte svůj názor 10 komentářů

Karel Gott zemřel: Pieta u jeho domu Nad Bertramnkou (5. října 2019)
doporučujeme

Krátce poté, co zemřel Karel Gott, Bělobrádek na sociální síti napsal: "A ta anticharta...ale o mrtvých jen dobře. Stejně nám vláda tají, že ho na příkaz EU utloukli migranti." Vyvolal tím vlnu nevole, navzdory tomu, že šlo o ironickou poznámku a reakci na jiný tweet.

Bělobrádek reagoval na komentátora Alexandra Mitrofanova, který na twitteru sdílel příspěvek ruského prokremelského novináře, video, kde vystupuje a zpívá v ruském jazyce. "Zemřel Karel Gott, český slavík, zlatý hlas sovětské estrády a hlavní symbol družby národů socialistického tábora," napsal k tomu komentátor hrubý překlad původního příspěvku.

Bělobrádek svým ironickým tweetem vyvolal na internetu bouři, která nevznikla poprvé. V živé paměti dodnes má mnoho lidí jeho poznámku, kdy novinářku na twitteru upozornil, že pes neumřel, ale chcípnul.

Ačkoliv za zmíněné příspěvky schytal někdejší předseda KDU-ČSL  notnou dávku kritiky, nikdy se za ně neomluvil. Naopak, v případě Karla Gotta jej ještě využil k sebepropagaci.

Loading...
Vstupte do diskuze (10)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Z Vídně odstartovalo letadlo s českou humanitární pomocí Číně

23.02.2020 09:39 Z Vídně dnes odstartovalo letadlo s nákladem české humanitární pomoci, které přepraví do Číny 4,5…

Pravidla práce na dohodu či rodičovská se mají změnit. Co chystá MPSV?

22.02.2020 21:52 Aktualizováno Pravidla práce na dohodu by se měla v Česku nejpozději od srpna 2022 změnit, a to podle evropských…

Kalousek navrhuje nové oslovení pro Babiše. Smí se to, říká poslanec TOP 09

22.02.2020 21:45 Aktualizováno Snad každý Čech, který sleduje politiku, dobře ví, že Miroslav Kalousek a Andrej Babiš se opravdu…

Změny v žádostech o voličský průkaz? Vláda patrně odmítne návrh STAN

22.02.2020 15:00 Velmi omezené výhody by přinesla voličům možnost žádat o voličský průkaz na jakémkoli obecním nebo…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama