MF chystá zakázku na nákup PC pro více institucí za 49,9 milionů

Ministerstvo financí připravuje veřejnou zakázku na nákup notebooků, monitorů a dalšího příslušenství za 49,9 milionu korun.

Ministerstvo financí
doporučujeme

Úřad by měl nakoupit vybavení nejen pro sebe, ale také pro ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy, ministerstvo dopravy, ministerstvo kultury, ministerstvo zemědělství, ministerstvo pro místní rozvoj, Úřad průmyslového vlastnictví a Úřad pro ochranu osobních údajů. Vyplývá to z informace, kterou dostane na pondělní jednání vláda.

Zakázka by měla být na pořízení 2290 notebooků, 2143 monitorů a dalšího souvisejícího příslušenství, jako například dokovací stanice nebo brašny. Na dodaná zařízení by měla být záruka 60 měsíců.

Samo ministerstvo financí plánuje nakoupit počítačové vybavení za zhruba 14,8 milionu korun, a to mimo jiné pro Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových, Generální ředitelství cel, Finanční analytický úřadu nebo Státní tiskárnu cenin.

Loading...
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Brabec bude po zdravotním kolapsu týden v domácím léčení

05.12.2020 14:49 Ministr životního prostředí Richard Brabec (ANO) zůstane po kolapsu, který ho postihl v noci na…

Nakažení lidé možná dostanou plný plat. Vláda chce motivovat k testům

05.12.2020 10:06 Vláda v pondělí projedná návrh stoprocentní mzdové kompenzace pro lidi, kteří s onemocněním covid…

BIS nemůže ani prezidentovi vše sdělovat. Zeman nepochopil, k čemu slouží,…

04.12.2020 22:04 Aktualizováno ROZHOVOR – Otevřeně tvrdí, že kontrarozvědka nemusí ani hlavě státu sdělovat úplně všechny…

Sněmovna schválila pravidla očkování proti covidu. Bude zdarma a dobrovolné

04.12.2020 22:01 Aktualizováno Očkování proti novému koronaviru mají mít lidé hrazeno ze zdravotního pojištění. Sněmovna to dnes…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama