Ostrá dohra Jílkové: Foldyna jen kroutí hlavou. Tohle by prý měli pouštět na Silvestra

Diskuzní pořad české televize Máte slovo dlouhodobě vyvolává velmi ostré reakce. někteří volají po jeho zrušení, jiní na něj a jeho moderátorku Michaelu Jílkovou nedají dopustit. Ostré reakce vyvolal i nejnovější díl, ve kterém se diskutovalo o hlavě státu.

Přidejte svůj názor 71 komentářů

Vít Rakušan a Michal Šmarda v Máte slovo
doporučujeme

K pořadu Máte slovo se na sociálních sítích vrátil například poslanec ČSSD Jaroslav Foldyna. Tématem nejnovějšího dílu byl prezidentský systém a tak je jasné, že řeč byla především o prezidentovi Miloši Zemanovi a jeho chování.

„ČT1 pořad “Mate slovo” to je síla. Jiří Ovčáček prokazuje nesmírnou trpělivost a hlavně přehled. Michal Šmarda korektně a slušně. Jinak protistrana reprezentovaná panem Rakušan doplněný nějakým podivným jedince, působila zaťatě,“ komentuje výkony diskutujících poslanec.

„Demokracii ano, ale jen tu naši, prostě aktivisti, kteří prohrávají volby, ale o to více a hlasitěji vykřikuji. Toho podivného muže, co tam dovedli, by měli pouštět i na Silvestra,“ posmívá se šéfovi Starostů a nezávislých Foldyna.

To Rakušan bral účast v pořadu více s humorem. Na facebooku zveřejnil fotku, na které se na oko pere právě se sociálním demokratem Michalem Šmardou. „Dnešní Máte slovo s heslem: Nebát se a nekrást,“ napsal ke snímku.

„Nehorši na tom celém je, že jsem tímto poněkud perverzním způsobem slavil výročí svatby. Svatou trpělivost má spíš má žena...“ posteskl si poslanec.

Loading...
Vstupte do diskuze (71)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Miloš Zeman v nemocnici. Zabral půl patra a kuřárnu, mohou k němu jen…

19.10.2019 21:53 Aktualizováno Prezident Miloš Zeman stráví víkend pod dohledem lékařů v Ústřední vojenské nemocnici v pražských…

"Nechceme tvrdý brexit na Halloween." České politiky znepokojuje porážka…

19.10.2019 21:50 Aktualizováno Premiér Andrej Babiš (ANO) lituje dnešního rozhodnutí britského parlamentu, který odsunul schválení…

Zemanovo zdraví vyvolává otazníky. Co se stane, pokud nedokončí mandát?

19.10.2019 20:36 Aktualizováno Rekondiční pobyt ve střešovické nemocnici opět vyvolal debatu o možném předčasném konci prezidenta…

Privatizaci OKD zpackala ČSSD? Zaorálek se ohradil, na vině je prý Klaus

19.10.2019 17:13 Aktualizováno Ministr kultury Lubomír Zaorálek (ČSSD), který se dlouhodobě angažuje v kauze privatizace těžební…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama