Ostrá dohra Jílkové: Foldyna jen kroutí hlavou. Tohle by prý měli pouštět na Silvestra

Diskuzní pořad české televize Máte slovo dlouhodobě vyvolává velmi ostré reakce. někteří volají po jeho zrušení, jiní na něj a jeho moderátorku Michaelu Jílkovou nedají dopustit. Ostré reakce vyvolal i nejnovější díl, ve kterém se diskutovalo o hlavě státu.

Přidejte svůj názor 71 komentářů

Vít Rakušan a Michal Šmarda v Máte slovo
doporučujeme

K pořadu Máte slovo se na sociálních sítích vrátil například poslanec ČSSD Jaroslav Foldyna. Tématem nejnovějšího dílu byl prezidentský systém a tak je jasné, že řeč byla především o prezidentovi Miloši Zemanovi a jeho chování.

„ČT1 pořad “Mate slovo” to je síla. Jiří Ovčáček prokazuje nesmírnou trpělivost a hlavně přehled. Michal Šmarda korektně a slušně. Jinak protistrana reprezentovaná panem Rakušan doplněný nějakým podivným jedince, působila zaťatě,“ komentuje výkony diskutujících poslanec.

„Demokracii ano, ale jen tu naši, prostě aktivisti, kteří prohrávají volby, ale o to více a hlasitěji vykřikuji. Toho podivného muže, co tam dovedli, by měli pouštět i na Silvestra,“ posmívá se šéfovi Starostů a nezávislých Foldyna.

To Rakušan bral účast v pořadu více s humorem. Na facebooku zveřejnil fotku, na které se na oko pere právě se sociálním demokratem Michalem Šmardou. „Dnešní Máte slovo s heslem: Nebát se a nekrást,“ napsal ke snímku.

„Nehorši na tom celém je, že jsem tímto poněkud perverzním způsobem slavil výročí svatby. Svatou trpělivost má spíš má žena...“ posteskl si poslanec.

Loading...
Vstupte do diskuze (71)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Kalousek a Schwarzenberg se naváží do Babiše: Čest Vaší práci, premiére!

07.04.2020 22:19 Aktualizováno TOP 09 není spokojena s tím, jak se vláda staví ke koronakrizi. Kriticky se vůči kabinetu a jeho…

EXKLUZIVNĚ: Pandemie jasně ukázala, kam nás premiér Babiš dovedl, říká pro…

07.04.2020 22:19 Aktualizováno ROZHOVOR - Je velice kritický a otevřeně to dává najevo. Předsedovi hnutí Starostové a nezávislí …

Právníci podali trestní oznámení na Babiše, Vojtěcha, Hamáčka a Prymulu

07.04.2020 22:18 Brněnští právníci David a Vendula Zahumenští podali trestní oznámení na premiéra Andreje Babiše …

Poslanci prodloužili nouzový stav do konce dubna

07.04.2020 20:41 Aktualizováno Poslanecká sněmovna dnes prodloužila nouzový stav do 30. dubna. Pro se vyslovilo 90 poslanců ze 101…

Související:

Právě se děje

Další zprávy