Pavel Novotný přiznal: Zablokovali mě. Co provedl?

Starosta Řeporyjí Pavel Novotný už delší dobu nebyl aktivní na sociální síti Facebook. Jak se ukázalo, ne z vlastní vůle. Je totiž opakovaně blokován.

Přidejte svůj názor 80 komentářů

Pavel Novotný (ODS) na 29. kongresu strany
doporučujeme

Novotný to přiznal na Twitteru s tím, že jde o druhý měsíční blokaci po sobě. "Nemohu děkovat, útočit a hlavně odepisovat na messengeru.. už se mi první urážejí, že ignoruji zprávy.. a mrzí mě, že nemohu lajkovat a vypadám pak na Twitteru jako honimír.. Kterým btw jsem, jen to je tajemství!" napsal.

Co je příčinou zablokování Novotný nesdělil, s podobnými případy mají ale zkušenosti i další politici, a nezřídka bývá na vině některý z jejich ostřejších příspěvků. Pokud takový uživatelé nahlásí, sociální síť může přistoupit k udělení blokace až na měsíc, v krajním případě může dojít i ke zrušení účtu.

Mezi tím je starosta aktivní na zmíněném Twitteru. Zde především komentoval úmrtí předsedy Senátu Jaroslava Kubery. "Jednou bych chtěl, aby mě "moji" lidi měli doma tak rádi jako jeho," napsal například s odkazem na to, že Kubera se stal několikrát po sobě primátorem Teplic.

""V divadle kouřit nelze, protože by nebylo vidět na jeviště"
Jaroslav Kubera se s tím nemazal. Večer s jeho rozhovory. Culím se, když je nekorektní (dnes se to smí), či hájí svou vášeň. Odešel velký hláškař, nezmar a svéráz s obrovským smyslem pro humor," napsal dále.

Loading...
Vstupte do diskuze (80)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Bezpečnostní rada státu zasedla, nedoporučuje cesty do severní Itálie

25.02.2020 21:53 Aktualizováno Bezpečnostní rada státu nedoporučuje občanům České republiky kvůli šíření nového koronaviru cesty…

Babiš navštívil Příbram, setkal se s příznivci i odpůrci

25.02.2020 18:36 Premiér Andrej Babiš (ANO) se při dnešní návštěvě Příbrami setkal s odpůrci i příznivci. Před…

Šéf Senátu Vystrčil žádá od Zemana vysvětlení čínského dopisu k Tchaj-wanu

25.02.2020 18:10 Aktualizováno Prezident Miloš Zeman by měl Senátu podle jeho předsedy Miloše Vystrčila (ODS) vysvětlit, zda a jak…

Lidovci chtějí ve Sněmovně projednat situaci na MPSV, kde zasahovala…

25.02.2020 17:56 Lidovci budou chtít příští týden ve Sněmovně projednat jako mimořádné body situaci na ministerstvu…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama