„Teď asi překvapím.“ Ovčáček promluvil o zdraví prezidenta Zemana

Prezident Miloš Zeman dnes dokončil rekondiční pobyt v nemocnici. Hradní mluvčí Jiří Ovčáček o zdravotním stavu hlavy státu odpoledne promluvil na sociální síti, svými slovy měl v úmyslu všechny překvapit. Co tedy prozradil?

Přidejte svůj názor 70 komentářů

Miloš Zeman a Jiří Ovčáček
doporučujeme

Prezident Miloš Zeman dnes po čtyřech dnech opustil Ústřední vojenskou nemocnici (ÚVN) v pražských Střešovicích, kde za přísného dohledu lékařů i ochranky absolvoval čtyřdenní rekondiční pobyt, během kterého se dával dohromady před blížícími se oslavami výročí založení československého státu.

Zdraví hlavy státu odpoledne na sociální síti Twitter komentoval mluvčí Jiří Ovčáček. Ačkoliv příspěvek uvedl slovy, že „asi překvapí“, ke zdravotnímu stavu prezidenta se nijak konkrétně nevyjadřoval. Konstatoval však, že se o Zemanově zdraví šíří nesmysly.

„Teď asi překvapím. Chci poděkovat valné většině novinářů, protože nepodlehli lživým našeptávačům šířícím v těchto dnech vymyšlené historky o zdravotním stavu pana prezidenta,“ napsal mluvčí.

Autory lživých a „zaručených“ zpráv o zdravotním stavu pana prezidenta Ovčáček nebude soudit a odsuzovat. „Soud nad nimi je v rukou toho, který každému spravedlivě měří dle jeho životní míry,“ vzkázal na Twitteru a ještě prozradil Zemanův program. Dnes odpoledne odjíždí prezident do Lán a ve středu vystoupí ve Sněmovně ke státnímu rozpočtu.

Loading...
Vstupte do diskuze (70)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Babiš vytočil politologa: To si dělá srandu? Fraška, režimní kádr, nedá se…

21.11.2019 21:11 Aktualizováno Premiér Andrej Babiš si získal na svou stranu část lidí projevem,který pronesl 17. listopadu.V něm…

Babišovi se nelíbí, že vláda rozhoduje o platech starostů

21.11.2019 19:20 Aktualizováno Premiér Andrej Babiš (ANO) považuje za absurdní, že vláda rozhoduje o výši odměn starostů a dalších…

Studenti vyzvali premiéra Babiše, aby se jasně vyjádřil k situaci v…

21.11.2019 17:23 Studenti vysokých škol vyzvali v dopise premiéra Andreje Babiše (ANO), aby odsoudil reakci Číny na…

Pod petici lidovců za ústavní ochranu vody už se podepsaly tisíce lidí

21.11.2019 17:04 KDU-ČSL posbírala po celé republice už kolem 20.000 podpisů pod petici za ústavní ochranu vody a…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama