Václav Klaus: Komunismus nás ochránil před genderismem a feminismem. Pak se pustil do ČT

Bývalý prezident Václav Klaus je v Trikolóře garantem zahraniční politiky a věří, že se strana jeho syna může dostat do Poslanecké sněmovny. Souhlasí se svým synem Václavem, předsedou Trikolóry, že téma "normální rodiny" je důležité.

Přidejte svůj názor 19 komentářů

Václav Klaus
doporučujeme

„Normální rodina“ je největší téma dnešní doby. Tři základní pilíře moderní společnosti jsou člověk, rodina a stát. Tyto stavební kameny moderní společnosti, která dala lidstvu demokracii, jsou neustále atakovány, řekl Václav Klaus v rozhovoru pro XTV.

Po revoluci podle něj začaly vítězit „kolektivistické ideologie“ genderismu, feminismu, multikulturalismu „Komunismus nás paradoxně před nimi bránil tím, že zakazoval vstup jakýmkoliv ideologiím. Oni se sem nedostávali a my jsme na ně neboli připravení,“ tvrdí Klaus.

V rozhovoru pro XTV také řekl, že nové politické hnutí Trikolóra má šanci dostat se do Sněmovny. Jen prý nesmí být nepřetržitě brzděna médii. „Opravdu mě popudilo, že zpráva o programovém prohlášení Trikolóry nebyla zveřejněna na České televizi. Pokud budou všechna média hrát tuto hru, tak to bude špatné,“ dodal bývalý prezident Václav Klaus.

Česká televize přitom o tiskové konferenci hnutí informovala v odpoledních zprávách. Pro Aktuálně.cz to potvrdila její mluvčí Karolína Blinková s odkazem na iVysílání.

Klaus pospal v rozhovoru i svůj postoj k Babišovi : "Já nemám sebemenší důvody být zastáncem pana Babiše. Když se ale realisticky dívám na naši politickou scénu, tak on nevypadá jako největší zlo."

Loading...
Vstupte do diskuze (19)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Německá cesta není pro ČR. Chceme si sami určit energetický mix, řekl…

22.09.2019 14:33 Česká republika by měla mít možnost si sama určovat podobu svého energetického mixu a jaderná…

Vládní čtvrť? U Moravce bylo dusno, Zaorálek ztrhal Babišův "skandální…

22.09.2019 14:15 Aktualizováno Ministr kultury Lubomír Zaorálek (ČSSD) odmítá plán premiéra Andreje Babiše (ANO) na vybudování…

Zaorálek hrozí demisí: Nebyl bych ve vládě odpovědné za abolici Babiše

22.09.2019 13:45 Ministr kultury Lubomír Zaorálek (ČSSD) by nezůstal ve vládě, která by byla spoluodpovědná za…

30. výročí sametu: Zeman se na veřejnosti neukáže. 17. listopad nebyl…

22.09.2019 13:28 Prezident Miloš Zeman se letos nezúčastní veřejných připomínkových akcí k 30. výročí sametové…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama