Nečasova vláda a Nagyová? Zahradil prozradil tyto informace

Praha - V souvislosti s kauzou Nagyová se na sociálních sítích objevují řeči o policejně-justiční mafii. Místopředsedu ODS Jana Zahradila už ale tyto debaty podle jeho slov nebaví, a proto posílá všem jasný vzkaz.

Jana Nečasová a Petr Nečas u Obvodního soudu pro Prahu 1

Zahradil se domnívá, že část policie a státních zástupců si v poslední době zasedla na politiky, protože je to prý snadná lovná zvěř. Zejména hromadná vyšetřování celých zastupitelstev nebo jejich rad on sám považuje za zvěrstvo.

"Ale to neznamená, že nějaká ta "býčí šíje se zlatým řetězem"(abych použil svůj copyright), která se jim dostane do hledáčku a navíc se jim otevřeně směje do ksichtu, je šikanovanou obětí zvůle orgánů státní moci," uvádí na sociální síti.

V polovině loňského roku, kdy došlo k policejní akci na Úřadu vlády, to ale podle něj policisté a státní zástupci přehnali. "Ano, v červnu 2013 to na Úřadě vlády s těmi manévry těžce přehnali a doufám, že se jim to vrátí," udeřil Zahradil

Podotýká ale, že pokud šéfka kabinetu premiéra je zároveň jeho životní partnerkou a navíc překračuje své pravomoci, tak to na pád vlády v normální zemi stačí, byť se nejedná o trestný čin. "A to si zase přiznejme," dodává.

V Beskydech se objevila ledová socha Radegasta

17.06.2021 15:57 Jak lépe zadržovat vodu a vracet ji zpět do krajiny? Do boje o vodu v Beskydech vstoupila ledová…

V prvním čtvrtletí zemřelo v Česku 46.437 lidí, nejvíce v historii…

14.06.2021 18:04 Aktualizováno V letošním prvním čtvrtletí zemřelo v České republice 46.437 lidí. Jde o nejtragičtější čtvrtletí…

Skupina Ztohoven vysekala z řepky obřího Pacmana. Kvůli Babišovi

25.05.2021 14:17 Skupina Ztohoven se přihlásila k vysekání postavy Pacmana ze stejnojmenné počítačové hry v řepkovém…

Související:

Právě se děje