Babišovi lidé budou umírat? Skupina Mstitel se přihlásila k obálkám s jedem

Praha - K odeslání obálky s nebezpečnou toxickou látkou, která dorazila ve čtvrtek na českou ambasádu v Bratislavě, se přihlásila skupina říkající si "Mstitel". Skupina zaslala českým médiím zaslala e-mail, ve kterém uvedla, že další podobné zásilky pošle do podniků patřících ministrovi financí a šéfovi hnutí ANO Andreji Babišovi.

Andrej Babiš /ANO/, ministr financí

Obálka zaslaná na velvyslanectví v Bratislavě obsahovala azid sodný, na Slovensko dorazila ze Švédska. Jed obsahovaly také podezřelé zásilky, které v listopadu obdržely česká ministerstva vnitra a financí. Odeslány byly ze Švédska a Slovinska. 

"Informujeme Vás, že právě probíhá první část fáze číslo dvě na území SR. Česká republika naši akci bagatelizuje a neustále zlehčuje. Zásilka, včera doručena na adresu zastupitelského úřadu, byla první, další následují a jsou vázány na podnikatelské aktivity agenta Bureše na území SR," ocitovalo píše se v e-mailu, který přišel z jedné z největších ruských domén yandex.com.

Skupina dále podle serveru uvedla, že přistoupí k fázi tři, která již bude mít na svědomí lidské životy.

Témata: Andrej Babiš

V Beskydech se objevila ledová socha Radegasta

17.06.2021 15:57 Jak lépe zadržovat vodu a vracet ji zpět do krajiny? Do boje o vodu v Beskydech vstoupila ledová…

V prvním čtvrtletí zemřelo v Česku 46.437 lidí, nejvíce v historii…

14.06.2021 18:04 Aktualizováno V letošním prvním čtvrtletí zemřelo v České republice 46.437 lidí. Jde o nejtragičtější čtvrtletí…

Skupina Ztohoven vysekala z řepky obřího Pacmana. Kvůli Babišovi

25.05.2021 14:17 Skupina Ztohoven se přihlásila k vysekání postavy Pacmana ze stejnojmenné počítačové hry v řepkovém…

Související:

Právě se děje