Macek našel zajímavý vztah mezi Havlem a veřejnoprávními médii

Praha - Od smrti prvního českého prezidenta Václava Havla uplynuly ve čtvrtek tři roky. Publicista a politický komentátor Miroslav Macek se na celou událost podíval po svém a dal jí do souvislosti s vysíláním veřejnoprávního rozhlasu.

Miroslav Macek
doporučujeme

"Jestli je hlavním cílem českých veřejnoprávních medií zprotivit Václava Havla lidem málem jako Gustáva Husáka, tak jen tak dál..." glosuje Macek.

K tomu přidává čerstvou zkušenost ze sociálních sítí: "Kdo se nedomnívá, že Václav Havel byl polobůh, kterému vděčíme za vše dobré, co tu po roce 1989 vzniklo, zatímco za vše špatné mohou jiní, je s neuvěřitelnou nenávistí okřikován. Vznik sádrové legendy v přímém přenosu..."

Glosuje také rozhodnutí Evropského soudního dvora, který nám svým čerstvým závazkem podle Macka říká: "Kdo žije jako nezřízené prase, přežírá se, nedbá o sebe a extrémně ztloustne, jde u něj o zdravotní handicap a nemůže být proto propuštěn z tohoto důvodu ze zaměstnání. Ač je prosinec, blbost kvete jako v máji..."

Na webu Viditelný Macek se také pochluzbil zajímavým údajem: "Na jedno dítě v dětském domově stát vydává 40.000.- Kč měsíčně."

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

V prvním čtvrtletí zemřelo v Česku 46.437 lidí, nejvíce v historii…

14.06.2021 18:04 Aktualizováno V letošním prvním čtvrtletí zemřelo v České republice 46.437 lidí. Jde o nejtragičtější čtvrtletí…

Skupina Ztohoven vysekala z řepky obřího Pacmana. Kvůli Babišovi

25.05.2021 14:17 Skupina Ztohoven se přihlásila k vysekání postavy Pacmana ze stejnojmenné počítačové hry v řepkovém…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama