Chudák Zeman. Po urážkách a videích je tady PussyWalk

Praha - Prezident Miloš Zeman to v posledních týdnech nemá lehké. Po vystoupení v pořadu Hovory z Lán a projevu proneseném v ruském jazyce na Rhodosu si z něj začala část veřejnosti dělat legraci, ať už v podobě obrázků nebo sestříhaných videí. Tím to ale nekončí.

Miloš Zeman, prezident ČR
doporučujeme

Chcete se vžít do kůže Miloše Zemana? Nově vám to umožní hra s názvem PussyWalk (ZDE), která se krátce po svém zveřejnění na internetu stala velmi populárním hitem.

O co v ní jde? Pomocí šipek na klávesnici ovládáte nohy prezidenta, se kterým musíte dojít až na konec předem dané trasy. V cestě vám stojí například barel ruského oleje značky "Rusoil", naopak velmi nápomocné mohou být pilulky obsahující ochranu proti viróze.

Pokud se dostanete až na konec, zmizíte sice v propadlišti dějin, hra vás ale odmění dosažením korunovačních klenotů a další úrovní, v níž ovládáte postavičku Zemana jako loutku. Pokud selžete, čeká na vás velmi ostrá reakce. Celá hra je navíc zvukově podkreslena některými výrazy, které Zeman během své prezidentské funkce použil.

Miloš Zeman na sebe od svého zvolení poutá pozornost celého světa. Mnoho lidí se tak již nemůže dočkat, až skončí jeho pětiletý prezidentský mandát. Ihned po zvolení začala fungovat stránka Zemancountdown.cz. Zde časomíra odpočítává dobu, která ještě Zemanovi v čele státu zbývá.

Internet je ale také plný nejrůznějších remixů Zemanova vystoupení, které jsou plné jeho vulgárních výrazů. Zde je jeden z nich:

Témata: Miloš Zeman
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

V prvním čtvrtletí zemřelo v Česku 46.437 lidí, nejvíce v historii…

14.06.2021 18:04 Aktualizováno V letošním prvním čtvrtletí zemřelo v České republice 46.437 lidí. Jde o nejtragičtější čtvrtletí…

Skupina Ztohoven vysekala z řepky obřího Pacmana. Kvůli Babišovi

25.05.2021 14:17 Skupina Ztohoven se přihlásila k vysekání postavy Pacmana ze stejnojmenné počítačové hry v řepkovém…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama