Macek se vysmál Obamovi. Pak poradil, co by se dalo zdanit

Praha - Publicista a politický komentátor Miroslav Macek se ve svých dnešních glosách podíval na šéfa KDU-ČSL Pavla Bělobrádka, amerického prezidenta Baracka Obamu i možné zdanění sexu.

Miroslav Macek

Vicepremiér Bělobrádek chce vybudovat samostatný úřad pro vědu. K tomu Macek dodává: "Správně! Vždyť nebýt přičinlivých úředníků, tak si kupříkladu Edison ani neškrtnul!"

Cituje také zprávu o prezidentu Baracku Obamovi, který označil konec třináctileté bojové mise v Afganistánu za milník pro USA. "Nejdelší válka v amerických dějinách se chýlí k zodpovědnému konci," uvedl. "Jsem velice zvědav, jak se vyjádří za rok, za dva..." dodal Macek na svém webu Viditelný Macek.

Následně se zamýšlí nad neustálými snahami vybrat na daních ještě více peněz. "Nechápu, proč ministerstvo financí nepřišlo s návrhem na zdanění sexu. Samozřejmě by šlo o zákon retroaktivní, každý by byl zdaněn vysokým paušálem vypočítaným z konstantní částky násobené každodenním souložením a prokazování menší či nulové aktivity by bylo na straně občanů. Navíc bychom si skvělým daňovým nápadem šplhli v Bruselu..." dodal.

Témata: Macek, Miroslav

V Beskydech se objevila ledová socha Radegasta

17.06.2021 15:57 Jak lépe zadržovat vodu a vracet ji zpět do krajiny? Do boje o vodu v Beskydech vstoupila ledová…

V prvním čtvrtletí zemřelo v Česku 46.437 lidí, nejvíce v historii…

14.06.2021 18:04 Aktualizováno V letošním prvním čtvrtletí zemřelo v České republice 46.437 lidí. Jde o nejtragičtější čtvrtletí…

Skupina Ztohoven vysekala z řepky obřího Pacmana. Kvůli Babišovi

25.05.2021 14:17 Skupina Ztohoven se přihlásila k vysekání postavy Pacmana ze stejnojmenné počítačové hry v řepkovém…

Související:

Právě se děje