Doktor Macek se opravdu ostře vysmál komunistům

Praha - Publicista a politický komentátor Miroslav Macek se svými pravidelnými glosami zabývá aktuálním tématům české i světové politiky. Dnes se velmi ostře pustil do komunistického poslance.

Přidejte svůj názor 50 komentářů

Miroslav Macek
doporučujeme

Macek si nejprve všiml vnímání ukrajinské krize v našich médiích. "Celou neděli Radiožurnál zřetelně posmutnělými zprávami a komentáři hlásil, že příměří na Ukrajině se dodržuje," zamýšlí se.

Následně jej zaujala slova komunistického europoslance Miloslava Ransdorfa, kterého cituje: "V debalcevském kotli je obklíčeno 6-8 tisíc vojáků, z nich je 2 200 mužů ze zemí NATO. Více než čtvrtina celkového stavu! Asi stovka mužů je z amerických speciálních jednotek, asi 100 britských výsadkářů, kolem stovky lidí z francouzské cizinecké legie, přibližně 100 vojáků z Polska, 30 Izraelců, 30 Chorvatů, dále tam jsou naverbovaní Litevci, Estonci, kosovští Albánci, Gruzíni, Bosňané, Turci, Švédové, Finové, Dánové, Němec ani jeden. Opravdu pestrá sestava bojovníků za svobodnou a demokratickou Ukrajinu, že?"

K tomu ostře dodává: "Silně doufám, že je to jen falešná propaganda. Nerad bych se dočkal doby, kdy bych jediné pravdivé informace slyšel z úst komunisty..."

Stranou nezůstaly ani útoky v Kodani. Útočníkem, který za nimi stojí, je 22letý mladík narozený v Dánsku. "Orwell by se divil, jak rychle se naučili novináři newspeaku...bohužel s neuvěřitelnou rychlostí dochází i na jiné totalitní praktiky, jím předpovídané..." dodal Macek.

Loading...
Vstupte do diskuze (50)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Náhražka hamburgeru z hrachu obsahuje 20 složek, stojí 200 korun

21.08.2019 18:21 Veganská náhražka hamburgeru Beyond Burger vyrobená americkou firmou Beyond Meat hlavně z hrachu…

Eva Holubová se naštvala na voliče Babiše: Mají zdevastovaný mozky. Naše…

21.08.2019 16:55 Aktualizováno Herečka Eva Holubová patří k hlasitým kritikům premiéra Andreje Babiše i prezidenta Miloše Zemana.…

Cenzura v Česku? Známý právník prozradil, co se u nás děje

13.08.2019 14:47 Není to tak dávno, co ústavního právníka Pavla Hasenkopfa sociální síť facebook zablokovala. Nyní…

Meteorický roj Perseid: Dnes v noci můžete sledovat nebeskou podívanou

12.08.2019 00:42 Lidé dnes mohou na noční obloze pozorovat padající hvězdy. Z dnešní noci na úterý vyvrcholí…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama