Hloupost buranských Čecháčků. Mým dětem spíš ublíží dement než muslim

Praha – Známý bývalý bulvární novinář Pavel Novotný se na sociální síti zastal Karla Schwarzenberga. Sdílel jeho projev o tom, že není třeba, aby se Češi tolik nebáli muslimů a aby si zachovali střízlivý přístup. V následné diskuzi pak napsal, čeho se v souvislosti s přistěhovalci nejvíce bojí.

Přidejte svůj názor 79 komentářů

Itálie zachraňuje uprchlíky

Schwarzenberg minulý týden v projevu v Poslanecké sněmovně vyzval Čechy k zachování klidu v souvislosti s přijímáním uprchlíků. „Ve srovnání s mnoha ostatními zeměmi v Evropské unii jsme na tom, co se týká migrace, velice dobře. Žádné velké proudy k nám nejdou," uvedl mimo jiné. Navíc prý není třeba se obávat. „Proto prosím, střízlivě k tomu přistupovat, vědět, že situace je vážná a nemít strach a neobávat se všeho cizího," vyzval kolegy politiky i občany.

„Škoda, že 95 procent národa nemá intelektuálně na to uznat, že Karel má (jako vždy) recht a pak se jít stydět v pokleku do kouta na hrách.. Stejní idioti, co dnes brojí proti těm chudákům ze Sýrie&spol. zvolilo tehdy v Německu Hitlera.. Je dobře, že svět řídí moudří Židé a demokratické USA a ne Češi," komentoval slova předsedy TOP 09 Novotný.

Na jeho profilu se poté strhla bouřlivá debata, kde se ho lidé ptali, zda opravdu touží po příchodu muslimů a islamizaci celé země. „Reálně mě spíš trápí ani ne tak přirozená hloupost buranských Čecháčků, jako spíš to, jak situace využívají různí socialisté k šíření strachu a nenávisti. To je špatně a nejde s tím nic moc dělat. Politici se bojí nahlas říct, že ovečky jsou kreténi a ono se i projevit humanisticky v rámci nějaké "své" širší komunity je dnes o strach," jasně dal najevo svůj názor bývalý šéfredaktor bulvárního serveru.

„Bojím se, že mému dítěti spis v životě ublíží nějaký bílý dement, než muslim. A taky se trošku stydím za svůj cech, co předvádějí média je za hranici oprávněné, poplatné honby za čtenářem," odpověděl diskutujícím Novotný. „Pro Ukrajince a Poláky jsme dnes díky Jitrnici zrádci a já jim rozumím. Až budou prchat, bude to i kvůli mam samozřejmě," rýpnul si Novotný do českého prezidenta Miloše Zemana.

Není to jediný politik, který to od něj schytal. „Mě by zajímalo, jestli si bůčkaři uvědomují, že v roce 2050 budou polovinu Evropanů tvořit Asiaté, i kdyby se Okamúra rozkrájela. Je to přirozené tak, že už to přirozenější být nemůže," myslí si „dělník bulváru".

Vstupte do diskuze (79)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Zemřel herec Stanislav Zindulka, bylo mu 86 let

14.03.2019 15:53 Aktualizováno Ve věku 86 let dnes zemřel dlouholetý člen hereckého souboru Činoherního klubu Stanislav Zindulka.…

Faltýnek junior skončí na Krymu? Češi vtipkují o nové kauze, přidal se i…

11.03.2019 16:46 Kauza kolem předsedy poslaneckého klubu ANO Jaroslava Faltýnka, Kapsche, Faltýnkova syna Jiřího a…

Kraus se pustil do pirátského poslance Michálka. Vysmál se mu před celým…

08.03.2019 09:24 Moderátor Jan Kraus se ve své show pořádně navezl do pirátského poslance Jakuba Michálka, které…

Čtyři tuny polského masa plné salmonely. Většinu závadného masa už Češi…

06.03.2019 19:48 V lounském skladu Petr Novotný - Gastroplus, kde se minulý týden našla salmonela v polské zásilce…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama