To nejsou uprchlíci, ale vyžírkové. Tak pitomí nemůžou být ani sluníčkáři s TOP09 dohromady, rozjel se exministr

Praha – Kauza kolem iráckých uprchlíků, kteří požádali o azyl v Česku, ale svou žádost nakonec stáhli, aby se dostali do Německa, vyvolala bouřlivé emoce. Čeští politici netají své zklamání nad jejich chováním, někteří mluví o tom, že by měli být vráceni do vlasti, ministr vnitra Milan Chovanec volá po vysvětlení, proč je Německo ihned nevrátilo, přestože to bylo původně domluvené. A své si k tomu řekl také někdejší ministr vnitra Martin Pecina.

Přidejte svůj názor 82 komentářů

Martin Pecina /nestr./, ministr vnitra v demisi
doporučujeme

Pecinu zaujaly už informace o osmičlenné rodině, která se rozhodla vrátit do Iráku. Odůvodňovala to tím, že se prarodičům stýská a že chtějí umřít ve své vlasti. „Moc rád bych teď slyšel někoho kdo bude říkat, že těm iráckým křesťanům jde o život. Je to jako vždy - šlo o prachy. Jen jsem zvědav kdo to kasíroval. Patrně někdo z těch dobročinných organizací. Pro chudáky tam letěl speciál, ubytování zdarma. Krásná práce přátelé!!! Zaplatili jsme někomu z našich daní pěkné fíčko...." zlobil se už tehdy.

Psali jsme:  

Když se ukázalo, že křesťanští uprchlíci žijící u Jihlavy zvažují odchod do Německa, připomněl rozhovor, který jeden z uprchlíků poskytl televizi Prima a který vyvolal rozruch kvůli údajné manipulaci. „Tak bych rád věděl co teď řeknou ti, kteří podezírali televizi Prima z manipulace s reportáží. Ještě někdo pochybuje? Nebo nám to nějaké sluníčko nějak vysvětlí???" uvedl na sociálních sítích exministr.

Psali jsme:  

Když je pak zadržela na hranici německá policie, zajímalo Pecinu, co bude dál. „Doufám, že se vláda bude zabývat tím, kdo toto zavinil. Speciál do Bagdádu není zadarmo. Teď tady tyto vyžírky budeme mít v detenci. Jen doufám, že už nikdo nepochybuje o tom, že to jsou skutečně vyžírky a ne lidé ohrožení válkou. Tak pitomí už nemohou být ani sluníčkáři s TOP09 dohromady... bylo by moc fajn, kdyby se za škody takto způsobené někdo zodpovídal. Ideálně ten, kdo vládě a médiím předkládal zprávy o tom, jak jsou ti lidé stíhaní a jak jim jde o život..." dodal ostře někdejší šéf rezortu vnitra.

Loading...
Vstupte do diskuze (82)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Eva Holubová se naštvala na voliče Babiše: Mají zdevastovaný mozky. Naše…

21.08.2019 22:47 Aktualizováno Herečka Eva Holubová patří k hlasitým kritikům premiéra Andreje Babiše i prezidenta Miloše Zemana.…

Náhražka hamburgeru z hrachu obsahuje 20 složek, stojí 200 korun

21.08.2019 18:21 Veganská náhražka hamburgeru Beyond Burger vyrobená americkou firmou Beyond Meat hlavně z hrachu…

Cenzura v Česku? Známý právník prozradil, co se u nás děje

13.08.2019 14:47 Není to tak dávno, co ústavního právníka Pavla Hasenkopfa sociální síť facebook zablokovala. Nyní…

Meteorický roj Perseid: Dnes v noci můžete sledovat nebeskou podívanou

12.08.2019 00:42 Lidé dnes mohou na noční obloze pozorovat padající hvězdy. Z dnešní noci na úterý vyvrcholí…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama