Zeman si z nás dělá p*del, rozjela se Kateřina Bursíková Jacques. Co ji tak vytočilo?

Praha – Prezident Miloš Zeman v úterý na Hradě ocenil členy policejního sboru za jejich přístup k zásahům nejen při návštěvě čínského prezidenta, ale i při 17. listopadu 2015. Mnohým politikům se to ale nelíbí.

Přidejte svůj názor 106 komentářů

Kateřina Jacques /LES/
doporučujeme

Prezident podle vyjádření Hradu vyjádřil vděčnost a poděkování Policii ČR za její profesionální přístup a za zásahy jak 17. listopadu minulého roku, tak nyní při státní návštěvě prezidenta ČLR.

Psali jsme:  

„Je špatný ten, kdo se nedokáže zastat svých podřízených a je špatný ten, kdo se jim bojí vyjádřit svoji úctu jenom proto, aby ho často podplacená média neznemožnila" uvedl Zeman.

„Je třeba odlišit lidi, kteří svobodně vyjadřují svůj názor od různých Kalousků, kteří se pouze zviditelňují šaškovskými akcemi. Váš nevděčný úděl často spočívá v tom, že bráníte v projevu duševně nenormálních lidí a tím jste tak trochu podobní psychiatrům," řekl prezident policistům.

„Nevím, co prezident Zeman oceňoval. Já spíše oceňuji, že se policejní prezident Tuhý za některé postupy policie omluvil. Ještě zbývá vyjasnit, zda někdo nese politickou odpovědnost. Policie České republiky má naše občany s rozdílnými názory chránit, ne je šikanovat," uvedl k tomu šéf ODS Petr Fiala.

„Není pochyb o tom, že instrukce policii pro její postup během návštěvy čínského prezidenta dával prezident a jeho lidé. V instrukcích nyní pokračuje: 'Je třeba odlišit lidi, kteří svobodně vyjadřují svůj názor od různých Kalousků...'. Zajímalo by mě, vůči které z těchto dvou skupin budou uplatňovány tvrdší represe," pustil se do Zemana předseda TOP 09 Miroslav Kalousek.

Ještě ostřeji pak zareagovala Kateřina Bursíková Jacques, která se aktivně zúčastnila protestů při návštěvě čínského prezidenta Si Tin-pchinga v Praze. „Ano, dělá si z nás p*del. Ale taky plíživým způsobem posouvá hranice zpátky k bolševickému myšlení i chování. Zaplať Pánbůh, že jsme zatím součástí zapadního civilizačního okruhu. God bless NATO and EU," uvedl na sociálních sítích.

Loading...
Vstupte do diskuze (106)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Eva Holubová se naštvala na voliče Babiše: Mají zdevastovaný mozky. Naše…

21.08.2019 22:47 Aktualizováno Herečka Eva Holubová patří k hlasitým kritikům premiéra Andreje Babiše i prezidenta Miloše Zemana.…

Náhražka hamburgeru z hrachu obsahuje 20 složek, stojí 200 korun

21.08.2019 18:21 Veganská náhražka hamburgeru Beyond Burger vyrobená americkou firmou Beyond Meat hlavně z hrachu…

Cenzura v Česku? Známý právník prozradil, co se u nás děje

13.08.2019 14:47 Není to tak dávno, co ústavního právníka Pavla Hasenkopfa sociální síť facebook zablokovala. Nyní…

Meteorický roj Perseid: Dnes v noci můžete sledovat nebeskou podívanou

12.08.2019 00:42 Lidé dnes mohou na noční obloze pozorovat padající hvězdy. Z dnešní noci na úterý vyvrcholí…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama