Halík je rakovina a ČT natírá vlastní národ na hnědo. Komentátor přichází s ostrou kritikou

Praha – Na prvního máje proběhlo v Praze hned několik akcí, ať už šlo o politické mítinky, studentský majáles nebo akce zaměřené pro a proti uprchlíkům. Hudebník, komentátor a člen ODS Petr Štěpánek v té souvislosti opět poukazuje na práci České televize - a ni tentokrát nešetří kritikou.

Přidejte svůj názor 82 komentářů

Petr Štěpánek na 24. kongresu ODS
doporučujeme

Štěpánek, bývalý člen Rady pro rozhlasové a televizní vysílání a člen akční rady Bloku proti islámu, veřejnoprávní televizi ve svém komentáři na sociálních sítích nešetří.

„Jak se dělá v České televizi propaganda? Třeba takhle: Zprávy. Reportáž z akce Bloku proti islámu. Následuje reportáž z akce vítačů, uvedená slovy: 'Naopak proti xenofobii a extremismu na náměstí Republiky...'," poukazuje na nedělní zpravodajství ČT Štěpánek.

„Takže, když tihle jsou proti xenofobii a extremismu, tak ti první jsou nepochybně pro. Není to sice explicitně vysloveno, ale xenofobií a extremismem Česká televize 'nálepkuje', seč může," domnívá se hudebník.

Své k tomu přidala pod jeho příspěvkem na Facebooku také známá proruská aktivistka, velká podporovatelka prezidenta Miloše Zemana a organizátorka kontroverzní akce, které se uskutečnila 17. listopadu 2015 na Albertově, Jelena Vičanová. „A největší sranda je, že ČT vyšle mezi rasisty, xenofoby a extrémisty Richarda Samka," napsala s narážkou na fakt, že je tento reportér romského původu.

„Halík je rakovina a redakce zpravodajství a publicistiky České televize spolek natěračů vlastního národa na hnědo. Všeho do času! Doba, kdy těmhle demagogům a propagandistům vypneme penězovody, se blíží," dodal k tématu Štěpánek.

Loading...
Vstupte do diskuze (82)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Michal Horáček: Máme tu blok Babiš-Zeman a prezident je silnější. Možná…

22.08.2019 10:05 Michal Hašek byl v době prezidentské kampaně velmi aktivní, na rozdíl od dalších neúspěšných…

Jan Hrušínský o roce 1968: Po silnici se valily tanky s ozbrojenými Rusáky…

22.08.2019 09:09 Se vzpomínkou na 21. srpen 1968 se podělil také herec a principál Divadla Na Jezerce Jan Hrušínský.…

Eva Holubová se naštvala na voliče Babiše: Mají zdevastovaný mozky. Naše…

21.08.2019 22:47 Aktualizováno Herečka Eva Holubová patří k hlasitým kritikům premiéra Andreje Babiše i prezidenta Miloše Zemana.…

Náhražka hamburgeru z hrachu obsahuje 20 složek, stojí 200 korun

21.08.2019 18:21 Veganská náhražka hamburgeru Beyond Burger vyrobená americkou firmou Beyond Meat hlavně z hrachu…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama