Známý herec se pustil do Zemana. Dělá z nás Czechiastán. To už by stačilo

Praha - Herec, divadelní ředitel a člen slavné herecké rodiny Jan Hrušínský se ostře vyjádřil na účet prezidenta Miloše Zemana. Na sociálních sítích se do něj pustil nejen kvůli jeho příklonu k Číně a Rusku, ale také kvůli dalším incidentům, které se v poslední době staly.

Přidejte svůj názor 218 komentářů

Miloš Zeman, prezident ČR
doporučujeme

Hrušínský před několika dny na svém profilu na Facebooku kritizoval hlavu státu. „Zeman na nás ze své lahve vypustil džina fašismu a extrémismu," tvrdí známý herec. A své tvrzení se pokouší dokázat na konkrétních případech.

„Hákové kříže na oknech pražské kavárny, na stěnách v metru, štvaní proti západu a obracení země k Rusku a k Číně, zesměšňování svobody projevu, vyvolávání nenávisti proti lidem jiné víry, opevňování Hradu před lidmi, údajné zneužívání Policie ČR, zakazování dětem zpívat v blízkosti Hradu českou hymnu (kterou mluvčí prezidenta nezná zpaměti), vytváření atmosféry strachu, skandály doma i za hranicemi," vyjmenovává údajné prohřešky Zemana a Hradu.

Hrušínský se domnívá, že kvůli tomu všemu směřuje země někam, kam by jít neměla. „Chce Czechii, ale fakticky z České republiky dělá CZECHIASTÁN. Nestačilo by to už? Nemohly by se demokratické strany konečně domluvit na dodržování platných zákonů v naší zemi?" apeluje na politiky herec.

Loading...
Vstupte do diskuze (218)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Eva Holubová se naštvala na voliče Babiše: Mají zdevastovaný mozky. Naše…

21.08.2019 22:47 Aktualizováno Herečka Eva Holubová patří k hlasitým kritikům premiéra Andreje Babiše i prezidenta Miloše Zemana.…

Náhražka hamburgeru z hrachu obsahuje 20 složek, stojí 200 korun

21.08.2019 18:21 Veganská náhražka hamburgeru Beyond Burger vyrobená americkou firmou Beyond Meat hlavně z hrachu…

Cenzura v Česku? Známý právník prozradil, co se u nás děje

13.08.2019 14:47 Není to tak dávno, co ústavního právníka Pavla Hasenkopfa sociální síť facebook zablokovala. Nyní…

Meteorický roj Perseid: Dnes v noci můžete sledovat nebeskou podívanou

12.08.2019 00:42 Lidé dnes mohou na noční obloze pozorovat padající hvězdy. Z dnešní noci na úterý vyvrcholí…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama