Multikulturní zločinci zku*ví všechno, naštval se komentátor

Praha - Publicista, komentátor a spoluzakladatel ODS Miroslav Macek ve svých glosách hodnotí nejen situaci v OKD, ale i migrační krizi.

Přidejte svůj názor 2 komentáře

Miroslav Macek
doporučujeme

"Dovedete si představit, co by se v těchto dnech dělo, kdyby byl Bakala přítel Klausův a nikoliv Havlův a Schwarzenbergův? Jak by byl Klaus bombardován novináři, aby se vyjádřil k tomu, co Bakala v toku času provedl s OKD a na jeho hlavu by se snášel oheň a síra? Bude velmi poučné sledovat, zda-li se alespoň jeden novinář Schwarzenberga zeptá, co na jednání svého kamaráda, se kterým se spolupodílel na nejedné privatizaci, říká..." glosuje na svém webu Macek.

"Na platy státních zaměstnanců letos půjde z našich kapes o 10 miliard korun více. Z toho 4,5 miliardy půjde vojákům a příslušníkům ozbrojených sborů, učitelům pak 1,2 miliardy. To, aby se blbci v budoucnu nemuseli bát..." píše komentátor.

"Německý ministr spravedlnosti Heiko Maas nebyl schopen dokončit svou řeč při oslavách Svátku práce, byl hlasitě vypískán z podia a prchl, obklopen bodyguardy, do svého obrněného mercedesu. Myslím, že ta krátká zpráva v sobě dokonale obsahuje totální odtrženost politiků od těch, kteří je živí," pokračuje na webu Viditelný Macek.

"Laďa Větvička má mimořádný dar říci pár výstižnými slovy vše: Multikulturní zločinci nedají pokoj, než zkurví úplně všechno," cituje komentátor.

"Také jste přesvědčeni, že zaměstnance OKD a jejich rodinné příslušníky popudil nejdůležitější politický problém posledních hodin, fotografie jihomoravského hejtmana Haška s ruskými motorkáři?" ptá se.

Loading...
Témata: Macek, Miroslav
Vstupte do diskuze (2)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Michal Horáček: Máme tu blok Babiš-Zeman a prezident je silnější. Možná…

22.08.2019 10:05 Michal Hašek byl v době prezidentské kampaně velmi aktivní, na rozdíl od dalších neúspěšných…

Jan Hrušínský o roce 1968: Po silnici se valily tanky s ozbrojenými Rusáky…

22.08.2019 09:09 Se vzpomínkou na 21. srpen 1968 se podělil také herec a principál Divadla Na Jezerce Jan Hrušínský.…

Eva Holubová se naštvala na voliče Babiše: Mají zdevastovaný mozky. Naše…

21.08.2019 22:47 Aktualizováno Herečka Eva Holubová patří k hlasitým kritikům premiéra Andreje Babiše i prezidenta Miloše Zemana.…

Náhražka hamburgeru z hrachu obsahuje 20 složek, stojí 200 korun

21.08.2019 18:21 Veganská náhražka hamburgeru Beyond Burger vyrobená americkou firmou Beyond Meat hlavně z hrachu…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama