Eben se drsně obul do Zemana s Ovčáčkem, tohle mluvčí vzkazuje

Praha - Moderátor a bavič Marek Eben se coby nově korunovaný král olomouckého Majálesu pořádně obul do prezidenta Miloše Zemana i jeho hradních pobočníků. Kancelář prezidenta si z jeho vystoupení ale vůbec nic nedělá.

Přidejte svůj názor 138 komentářů

Jiří Ovčáček
doporučujeme

"Král Majálesu musí být daleko zhovadilejší než skuteční králové a vládci. Abych mohl dostát tomuto složitému úkolu, budu potřebovat daleko větší aparát, než mají skuteční vládci. Proto oznamuji, že si pořídím ne jednoho, ale rovnou dva tiskové mluvčí," hlásal ve čtvrtek z ochozu olomoucké radnice Eben, kterého si studenti zvolili králem Majálesu.

Ačkoli v celém proslovu nepadlo ani jedno jméno, všichni přítomní ihned věděli, o kom je řeč. "Milí studenti, slibuji, že vás stejně zhovadile budu reprezentovat i na světové úrovni," ukončil řeč Eben.

Psali jsme:  

Prezident Miloš Zeman i jeho tiskový mluvčí Jiří Ovčáček se ale tváří, že se jich vystoupení vůbec netýká. Zeman si dokonce nahrávku ani nepustil, o Ebenově proslovu prý jen četl. "Tady není žádný důvod ke komentáři. Pan Eben byl zvolen králem Majálesu a tomu odpovídalo i jeho vyjádření," řekl Ovčáček.

"Bereme to s nadsázkou a nemá smysl do toho vstupovat nějakým silným prohlášením. Každý si může udělat svůj názor," dodal Ovčáček s tím, že bude sledovat názory lidí na sociálních sítích.

O pár minut později ale na svůj Facebook zavěsil tento příspěvek. "Když chce mít nově zvolený král Marek Eben dva mluvčí, poženu to o "štok vejš". Pořídím si speciální ebenovou tyč na zlé lidi a ebenovou krabičku na "moudra" Pražské kavárny."

Loading...
Vstupte do diskuze (138)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Michal Horáček: Máme tu blok Babiš-Zeman a prezident je silnější. Možná…

22.08.2019 10:05 Michal Hašek byl v době prezidentské kampaně velmi aktivní, na rozdíl od dalších neúspěšných…

Jan Hrušínský o roce 1968: Po silnici se valily tanky s ozbrojenými Rusáky…

22.08.2019 09:09 Se vzpomínkou na 21. srpen 1968 se podělil také herec a principál Divadla Na Jezerce Jan Hrušínský.…

Eva Holubová se naštvala na voliče Babiše: Mají zdevastovaný mozky. Naše…

21.08.2019 22:47 Aktualizováno Herečka Eva Holubová patří k hlasitým kritikům premiéra Andreje Babiše i prezidenta Miloše Zemana.…

Náhražka hamburgeru z hrachu obsahuje 20 složek, stojí 200 korun

21.08.2019 18:21 Veganská náhražka hamburgeru Beyond Burger vyrobená americkou firmou Beyond Meat hlavně z hrachu…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama