Opilec, prase, močení... Na webu Jana Krause je opět veselo. Kdo to odnesl nyní?

Praha - Magazín moderátora a herce Jana Krause si posvítil na další společenskou událost. Tentokrát jí je potřeba sudího během utkání Příbram - Slavia, který močil přímo před zraky diváků. Jiný sudí byl prý zřejmě pod vlivem alkoholu.

Přidejte svůj názor 1 komentář

Jan Kraus
doporučujeme

"Jeden z brankových sudích nominovaných k utkání Příbram - Slavia, v rozehraném zápase, v průběhu hry, dlouze močil, a to přímo před zraky užaslých diváků, aniž by opustil své rozhodcovské stanoviště. Nemluvě o čtvrtém alkoholicky rozšrotovaném rozhodčím...," uvedl čtenáře do problematiky publicista Jan Šilhavý na webu Kraus Magazínu.

"Opilce" ale prý vynecháme. "Jako předseda Kloubu prostatické kynologie a lektor organizace Stop paruréze se musím močícího rozhodčího zastat. Již několik let pracuje jako lektor pro naši organizaci pomáhající lidem s psychickou poruchou, parurézou, což je strach z močení před lidmi aneb stydlivý měchýř či Prášilův syndrom," vysvětlil s notnou dávkou ironie autor.

V duchu sarkasmu poté dodal, že do prvních řad za branku byli pozváni pacienti, kterým při močení na veřejnosti pomáhá hlasitější zvuková kulisa. "Náš lektor jim šel během utkání příkladem, ale protože se jednalo o tzv. první veřejný výjezd, tak se nepovedlo k močení vyburcovat žádného dalšího pacienta s touto nepříjemnou sociální fobií," odal.

Závěrem touto cestou požádal zejména laickou veřejnost o shovívavost. "Každá osoba močící na veřejnosti nemusí být prase," uzavřel Šilhavý.

Loading...
Témata: Kraus, Jan
Vstupte do diskuze (1)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Cenzura v Česku? Známý právník prozradil, co se u nás děje

13.08.2019 14:47 Není to tak dávno, co ústavního právníka Pavla Hasenkopfa sociální síť facebook zablokovala. Nyní…

Meteorický roj Perseid: Dnes v noci můžete sledovat nebeskou podívanou

12.08.2019 00:42 Lidé dnes mohou na noční obloze pozorovat padající hvězdy. Z dnešní noci na úterý vyvrcholí…

Nejmladší šéfkuchař, porotce Masterchef a nejznámější farář, přesto Polák,…

10.08.2019 17:54 ROZHOVOR - Milý rozhovor o tom, když se jednoho letního podvečera, na jednom mimořádném letním…

Televizní pořad Jiřího Ovčáčka dostal název. Jak se bude talkshow jmenovat?

09.08.2019 16:19 Aktualizováno Diskuzní pořad hradního mluvčího Jiřího Ovčáčka, na který před několika dny upozornil server…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama