Zeman adoptuje Ovčáčka a Putin získá české státní vyznamenání? Rok 2017 může být velmi divoký

Praha – V dnešní době se dá vsadit téměř na cokoliv. Tento rok si mohli lidé díky sázkovým kancelářím vsadit nejen na sportovní utkání, ale také třeba na to, kdo vyhraje americké prezidentské volby, nebo jestli si Britové odhlasují odchod z Evropské unie. A na co si budou moc zájemci vsadit v roce příštím? Nabídka je pestrá a občas i velmi kuriózní.

Přidejte svůj názor 17 komentářů

Do Prahy zavítal srbský prezident Tomislav Nikolić, sešel se s Milošem Zemanem

Pomalu ale jistě nastává čas na bilancování končícího roku a na předsevzetí do roku příštího. Nad tím, co nás čeká a nemine, už se tradičně zamýšlí také bookmakeři Fortuny. Tak třeba prezidentský mluvčí Jiří Ovčáček - po posledním hradním kotrmelci si nemůže být nikdo ničím jist a na jeho konec ve funkci si tak zájemci mohou vsadit v kursu 5:1. Stejně jako na jeho případný přesun do čela ČT nebo Rady pro rozhlasové a televizní vysílání (shodně 1000:1). V kurzu 1:1250 se dá také vsadit na to, že Zeman svého mluvčího adoptuje.

Právě domácí politická scéna je pro sázkaře nepřebernou studnicí inspirace. Lidé si tak mohou vsadit na to, jestli se Andrej Babiš stane novým předsedou vlády (1,3:1), zda Karel Gott oznámí prezidentskou kandidaturu (200:1), nebo na to, že ji textař Michal Horáček stáhne (10:1). Řekne Zeman, že už kandidovat nechce? Na tuto možnost vypsali sázkaři Fortuny kurz 2,25:1. Také při pohledu do USA je zřejmé, že nic není nemožné, konečně Trump před volbami začínal na kursu 50:1 a zítra by mohl prodat Aljašku zpátky Rusku (5000:1) nebo vyrazit na návštěvu ke Kim Čong-unovi do Severní Koreje (15:1).

„Říjnové předávání státních vyznamenání se pod taktovkou Miloše Zemana stalo opravdu celonárodní událostí a je nasnadě, jak své možná poslední udílení bude chtít prezident Zeman pojmout. Jiří Brady (10:1) a Daniel Herman (100:1) pravděpodobně nic nedostanou. Nicméně ani s druhým extrémem, oceněním Vladimira Putina (4000:1), se počítat nedá. Sečteno podtrženo, ceremoniál bude v příštím roce vyvážený,“ říká Michal Hanák, hlavní bookmaker Fortuny.

Pravděpodobnější pak je, že Bohuslav Sobotka ve stranických volbách ČSSD neobhájí post předsedy, nebo že se ODS se v parlamentních volbách nedostane do sněmovny – na obě tyto možnosti vypsali bookemakeři kurz 1:5. Ještě menší kurz pak vypsali na to, že některý z členských států EU se v referendu vysloví pro odchod z unie (1:2,5) nebo že Sobotka vymění do konce volebního období alespoň jednoho ministra (1:3,5).

Vstupte do diskuze (17)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Zemřel herec Stanislav Zindulka, bylo mu 86 let

14.03.2019 15:53 Aktualizováno Ve věku 86 let dnes zemřel dlouholetý člen hereckého souboru Činoherního klubu Stanislav Zindulka.…

Faltýnek junior skončí na Krymu? Češi vtipkují o nové kauze, přidal se i…

11.03.2019 16:46 Kauza kolem předsedy poslaneckého klubu ANO Jaroslava Faltýnka, Kapsche, Faltýnkova syna Jiřího a…

Kraus se pustil do pirátského poslance Michálka. Vysmál se mu před celým…

08.03.2019 09:24 Moderátor Jan Kraus se ve své show pořádně navezl do pirátského poslance Jakuba Michálka, které…

Čtyři tuny polského masa plné salmonely. Většinu závadného masa už Češi…

06.03.2019 19:48 V lounském skladu Petr Novotný - Gastroplus, kde se minulý týden našla salmonela v polské zásilce…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama