Hosté plesu Zemanových mohou vyhrát večeři s prezidentem, lístek stojí 8 tisíc korun

Praha – V pátek se na Pražském hradě uskuteční charitativní ples Miloše a Ivany Zemanových. Jeho účastníci budou moci opět vyhrát večeři s prezidentským párem, divočáka z lánské obory nebo vstupenky na koncert Karla Gotta. 

Pražský hrad
doporučujeme

Právě vystoupení „zlatého slavíka" bude jedním z vyvrcholení plesu. Předtančení se, stejně jako loni, ujme prezident se svou manželkou, informoval mluvčí Hradu Jiří Ovčáček.

Vstupenka na akci stála 8000 korun, pozváno bylo kolem 500 hostů. Výtěžek po odečtení nákladů, mezi kterými bude pronájem Španělského sálu nebo režijní náklady vystupujících, poputuje do nadačních fondů Zemanových. Loni ples vynesl 2,2 milionu korun. Zemanův fond je určen na pomoc Fondu ohrožených dětí, který provozuje klokánky pro děti v tísni, jeho manželka ze svého fondu pomáhá seniorům nebo dětským domovům.

V ceně vstupenky je i lístek do tomboly. Stejně jako při minulých ročnících bude hlavní cenou večeře s prezidentským párem. Dále hosté mohou vyhrát roční bezplatné užívání vozu Škoda Fabia, sud plzeňského piva nebo divočáka zastřeleného v lánské oboře. Mezi cenami je i lístek na koncert Karla Gotta, víkend v některé z evropských metropolí, obraz Hradčan nebo jídelní a čajový servis Thun.

Moderátorem plesu, který začíná ve 20:00, bude Libor Bouček. Během večera vystoupí Helena Vondráčková, Václav Neckář, Radka Fischerová a o půlnoci také Karel Gott.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

V prvním čtvrtletí zemřelo v Česku 46.437 lidí, nejvíce v historii…

14.06.2021 18:04 Aktualizováno V letošním prvním čtvrtletí zemřelo v České republice 46.437 lidí. Jde o nejtragičtější čtvrtletí…

Skupina Ztohoven vysekala z řepky obřího Pacmana. Kvůli Babišovi

25.05.2021 14:17 Skupina Ztohoven se přihlásila k vysekání postavy Pacmana ze stejnojmenné počítačové hry v řepkovém…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama