Ignis Brunensis. Španělský ohňostroj neoslnil pouze porotu, ale i diváky

Brno – Španělský tým Pirotecnia Ricardo Caballer neoslinil pouze odbornou porotu, ale i diváky, a stal se vítězem ceny diváků dvacátého ročníku mezinárodní přehlídky ohňostrojů Starobrno Ignis Brunensis. Na dalších příčkách se umístil švýcarsko-čínský tým Sygub a Jin Yi Fireworks a český Ignis Brunensis Team se soutěžní show Jack Sparrow.

Přidejte svůj názor

Brněnská přehrada se během sobotního večera změnila v Karibik. Soutěžní část mezinárodní festivalu ohňostrojů STAROBRNO IGNIS BRUNENSIS zahájil český tým pod hlavičkou Ignis Brunensis. Show s názvem Jack Sparrow na hudbu Hanse Zimmera z Pirátů z Karibiku uchvátil 190 tisíc diváků (3.6.2017).
doporučujeme

Jubilejní ročník mezinárodní přehlídky ohňostrojů Starobrno Ignis Brunensis minulý týden skončil závěrečným ohňostrojem nad hradem Špilberk. Již tradičně diváci mohli hlasovat pro ohňostroj, který je nejvíce zaujal. Vítězem ceny diváků se letos stal španělský tým Pirotecnia Ricardo Caballer. Španělé tak po ovládnutí cen udělovaných odbornou porotou získali prestižní „double“ hlavní ceny i ceny publika.

Na druhé místo se vyšplhal společný švýcarsko-čínský tým Sugyp a Jin Yi Fireworks a do třetí příčky diváci zvolili český Ignis Brunensis Team se soutěžní show Jack Sparrow. O držiteli divácké ceny rozhodovala veřejnost hlasováním na internetu a anketními lístky. Celkem letos hlasovalo 7 151 lidí.

Hlasování je každoročně spojeno také se slosováním o věcné ceny. Hlavní výhrou byl letos víkendový pobyt pro dvě osoby v hotelích Orea Hotels nebo let horkovzdušným  balonem. Celkem bude mezi hlasující rozděleno třicet věcných cen.

Loading...
Vstupte do diskuze
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Ivo Rittig se opět ozval. Z místa, kde se o něj nikdo nezajímal!

11.11.2019 15:13 Podnikatel Ivo Rittig je v poslední době spojován především s řadou kauz, ať už dopravního podniku…

Svatomartinské oslavy: Proč se při této příležitosti jí husa a pije víno?

10.11.2019 21:54 V pondělí 11. září nás čekají tradiční Svatomartinské oslavy, jejichž neoddělitelnou součástí jsou…

Česko testuje netradiční výčep. Pivaři budou u vytržení

08.11.2019 12:09 V ČR se testuje nový typ výčepu, který chladí pivo až do samotného načepování do skla. Normálně…

Na Rychnovsku našli 3000 let starý meč, ostrý jako břitva

07.11.2019 15:24 Náhodný nálezce objevil na Rychnovsku bronzový meč datovaný do mladší doby bronzové. Zbraň je…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama