Je to venku: Babiš a jeho partnerka oznámili termín svatby

Praha - Šéf hnutí ANO Andrej Babiš si svou dlouholetou partnerku Moniku vezme poslední sobotu v červenci. Od 25. do 30. července bude uzavřen areál Čapí hnízdo, kam si Babiš pravidelně zve hosty.

Andrej Babiš /ANO/, exministr financí

Serveru iDnes.cz dnes Babišová řekla, že pozvánky do Čapího hnízda už rozeslala, pozvány jsou dvě stovky hostů. "Mně půjde za svědka dlouholetá kamarádka a Andrejovi dlouholetý kamarád. Dcera bude družička a syn družba a pomáhali také vybírat dort," řekla Babišová.

Uvedla také, že bude v bílém, její snubní prstýnek budou zdobit diamanty a líbánky novomanželé neplánují, rodinnou dovolenou ale ano.

Se záměrem stvrdit dlouholetý vztah svatbou informovali Babiš s partnerkou počátkem dubna. "Známe se 25 let, spolu jsme 23 let, dala mi dvě krásné děti. Vím, že na začátku si svatbu přála a já jsem ji zklamal. Když jsem po dlouhé době přišel, tak mě odmítla. Je na mě naštvaná, že jsem šel do politiky a pokazil nám klidný rodinný život," řekl tehdy Babiš.

Partnerka bývalého vicepremiéra užívá příjmení Babišová a pár spolu vychovává dceru Vivien a syna Frederika.

V Beskydech se objevila ledová socha Radegasta

17.06.2021 15:57 Jak lépe zadržovat vodu a vracet ji zpět do krajiny? Do boje o vodu v Beskydech vstoupila ledová…

V prvním čtvrtletí zemřelo v Česku 46.437 lidí, nejvíce v historii…

14.06.2021 18:04 Aktualizováno V letošním prvním čtvrtletí zemřelo v České republice 46.437 lidí. Jde o nejtragičtější čtvrtletí…

Skupina Ztohoven vysekala z řepky obřího Pacmana. Kvůli Babišovi

25.05.2021 14:17 Skupina Ztohoven se přihlásila k vysekání postavy Pacmana ze stejnojmenné počítačové hry v řepkovém…

Související:

Právě se děje