Bolševik nebo imperialista? Čech v krizi: Nepřítel na každém kroku

GLOSA - Na východě je špatně, na západě ještě hůř. Rusko je zlé, Evropská unie nejhorší a Amerika může za všechno. Doma řádí Sobotka s Babišem. Není kam se vrtnout, všude je nějaký zlý živel. Kam se pak má chudáček čecháček vydat.

Česká republika

Evropská unie nedávno zakázala silné vysavače, předtím zas něco jiného. Je to nepřítel číslo jedna, evropský diktát. Kdo má rád Rusko je bolševik a komunista, který se podílí na Putinově propagandě. Orientace na Německo je fašistická podpora nového Hitlera - Merkelové. Sousední Polsko cvičí s ústavou sem-tam, pomalu se blíží diktatuře. 

Zkusme to tedy za teplem. Co třeba slunná Itálie, ta jistě nikoho nerozčílí. Chyba - migranti. Italové si dovolují je přijmout na svou pevninu?! Zrádci. Zrádci evropské soudržnosti křesťanství a bílé rasy. Mimochodem toho stejného evropanství, na které nadáváme pod názvem Unie. 

Na žádnou světovou stranu to nejde, všude je to samé zlo a ještě větší zlo. A tak se rukou na srdci vzpomínáme na Josefa Kajetána a ubezpečujeme se, že domov můj je tady. Chyba. Řádí tu přece zločinec Babiš, srab Sobotka a sprosťák Zeman. Nebo zachránce Babiš a silný prezident? Záleží, koho se zeptáte.

Negativní vlna se šíří celou společností. Vždy se nadává zrovna na jednu věc, ale když si to takhle krásně sepíšete, tak zjistíte, že nesnášíme všechno a všechny, i sami sebe. A kdo něco snad skoro omylem pochválí je - přesně v tomto pořadí - havloid, sluníčkář a kavárenský povaleč. A to i přesto, že Havla vlastně vůbec nemá rád, ze sluníčka má maximálně tak vyrážku a kávu si, s dovolením, raději vaří doma.

Platívalo, že soused má trávu vždycky zelenější. Dnes je to tak, že co soused, to kupa hnoje či rovnou spáleniště. Spokojenost, že všichni jsou tak strašní, a my tedy dobří, však nepanuje. Naopak. Názory některých Čechů se dají shrnout pod slova "všude špatně, doma nejhůř." 

V Beskydech se objevila ledová socha Radegasta

17.06.2021 15:57 Jak lépe zadržovat vodu a vracet ji zpět do krajiny? Do boje o vodu v Beskydech vstoupila ledová…

V prvním čtvrtletí zemřelo v Česku 46.437 lidí, nejvíce v historii…

14.06.2021 18:04 Aktualizováno V letošním prvním čtvrtletí zemřelo v České republice 46.437 lidí. Jde o nejtragičtější čtvrtletí…

Skupina Ztohoven vysekala z řepky obřího Pacmana. Kvůli Babišovi

25.05.2021 14:17 Skupina Ztohoven se přihlásila k vysekání postavy Pacmana ze stejnojmenné počítačové hry v řepkovém…

Související:

Právě se děje