Českou Miss 2017 se stala Michaela Habáňová ze Zlína

Brno - Českou Miss 2017 se stala jednadvacetiletá Michaela Habáňová ze Zlína. O vítězce rozhodla jak veřejnost, tak odborná a finálová porota v sobotu večer v brněnské DRFG Areně. Na trůnu tak střídá loňskou vítězku, Českou Miss 2016, Andreu Bezděkovou.

Přidejte svůj názor 11 komentářů

Česká miss 2017 Michaela Habáňová

Na druhém místě skončila devatenáctiletá Iva Uchytilová z Hlinska v Čechách, třetí čtyřiadvacetiletá Tereza Vlčková ze Zlína. Po mnoha letech se slavnostního finále mohla zúčastnit také široká veřejnost.

V rámci nového konceptu České Miss se nedílnou součástí národní soutěže krásy stalo online prostředí a sociální sítě, na nichž mají finalistky a vítězky České Miss statisícové zásahy a svým životním stylem ovlivňují své vrstevníky. Letos navíc poprvé v historii mohli diváci sledovat po celou dobu finálového večera i zákulisí a průběh večera i z jiného úhlu pohledu – zákulisní přímý přenos na kanále YouTube. O vítězce stejnou vahou hlasu rozhodovala veřejnost v rámci mnohaměsíčního hlasování na webových stránkách, odborná porota, jež s dívkami intenzivně pracovala v průběhu několika měsíců, a finálová porota, ve které se objevilo i mnoho známých tváří.

img-responsive

Česká miss 2017 Michaela Habáňová | foto: David Váňa

Ve finálové porotě, v jejímž čele byla ředitelka soutěže, Eva Čerešňáková, usedla módní návrhářka Petra Pilařová, která vytvořila finalistkám finálovou kolekci večerních šatů. Dále o volbě České Miss 2017 rozhodoval majitel Miss Supranational Gerhard Parzutka von Lipinski, organizátor Miss Slovensko Jozef Oklamčák, Česká Miss 2016 Andrea Bezděková, Česká Miss World 2016 a bloggerka roku Natálie Kotková, majitel modelingové agentury Pure Model Management Roman Holárek, šéfkuchař Marcel Ihnačák, hudebník Felix Slováček nebo Dominika Myslivcová, ale zároveň další téměř dvě desítky porotců z řad partnerů.

„Do poslední chvíle jsem ve svých preferencích neměla jasno. Průběžně jsme dívky poznávali a mohli je hodnotit komplexněji, i proto jsem v průběhu času názor na dívky měnila. Vítězka patřila mezi mé favoritky, ale i v průběhu finále jsem favoritek měla více, jednoznačné to nebylo,“ uvedla k tomu, zdali měla nějakou favoritku, Eva Čerešňáková.

Vítězka bude Českou republiku reprezentovat na nejprestižnější světové soutěži krásy Miss Universe, jejíž finále vyvrcholí 26.listopadu v Las Vegas. Druhá nejkrásnější dívka, Česká Miss Earth 2017, odletí už za dva týdny na světovou soutěž krásy Miss Earth na Filipíny a třetí dívka v pořadí bude reprezentovat Českou republiku na Miss Supranational v listopadu.

O titul nejkrásnější Češky se ucházelo dvanáct dívek, které se při velkolepé finálové show představily hned několikrát. Kromě tanečního úvodu za zpěvu Kristýny Daňhelové vynesly finalistky národní kostýmy dvanácti talentovaných mladých návrhářů, ukázaly své postavy při promenádě ve spodním prádle a vyvrcholením byla autorská módní přehlídka večerních šatů Petry Pilařové. Nechyběla ani pánská módní přehlídka Luggi, zpěvák Honza Nedvěd nebo houslový či klavírní doprovod při přehlídkách, jejichž inspirace vycházela ze show Victoria’s secret. Dětský balet Praha s dvanácti baletkami zahajoval noblesní promenádu ve večerních šatech a DJ Don Marquez se postaral o hudební doprovod večera. Backstage provázel Jakub Pacner, Kristýna Kubíčková a Michaela Hávová.

Vítězky získaly hodnotné ceny a především možnost reprezentovat Českou republiku na předních světových soutěžích krásy. Česká Miss 2017 navíc získala kontrakt s kosmetickou firmou Juliette Armand v hodnotě půl milionu korun a společnost Caluma věnovala vítězkám korunky a pobyt v rezortu Ritz Carlton Lake Tahoe v Americe v hodnotě milion korun. Dívky, které se umístí, budou jezdit vozy Hyundai i10 v rámci projektu www.autozastovku.cz od společnosti Exclusive cars s.r.o., která je oficiálním partnerem soutěže. Dále vítězky získají dovolenou na jachtě v Chorvatsku od společnosti Bemex a těšit se mohou i na další ceny. Novinkou je také vyhlášení nového titulu Tvář Juliette Armand 2017, jehož držitelka se stane tváří kosmetické firmy a získá sto tisíc korun českých.

Výsledky soutěže Česká Miss 2017, jejíž vyhlášení proběhlo za dozoru notáře:

Česká Miss 2017: Michaela Habáňová
Česká Miss Earth 2017: Iva Uchytilová
Česká Miss Supranational 2017: Tereza Vlčková
Česká Miss Online 2017: Michaela Habáňová
Česká Miss Survival 2017: Markéta Matoušová
Tvář Juliette Armand 2017: Petra Mácová
Nejlepší národní kostým: návrhářka Bára Hošková, model prezentovala Michaela Habáňová

Vstupte do diskuze (11)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Zeman nikdy můj respekt mít nebude. Je vulgární a protiústavní, spustila…

16.12.2018 22:01 Aktualizováno Herečka Aňa Geisterová se netají tím, že nepatří k fanynkám českého prezidenta Miloše Zemana. Na…

Jaká byla sledovanost letošní StarDance? ČT zveřejnila zajímavá čísla

16.12.2018 12:53 Aktualizováno Dosavadní díly letošní řady zábavné soutěže StarDance sledovalo v průměru 1,45 milionu diváků, což…

Čím dál víc se dopujeme antidepresivy. Češi přitom patří k méně…

16.12.2018 11:34 Občané České republiky patří k nejméně depresivním národům na světě, alespoň to o sobě sami tvrdí.…

Hrušínský si zanadával: Voliči hnutí ANO! Děkujeme vám! Kvůli vám je tady…

15.12.2018 22:00 Aktualizováno Herec a principál Divadla Na Jezerce Jan Hrušínský si zadanával nad situací na českých dálnicích i…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama