Gott je jako Babiš a Okamura jako Ortel? Známý novinář srovnává volby a Slavíka

Praha – Češi nedávno rozhodli nejen o novém složení Poslanecké sněmovny, ale i o to, kdo si zaslouží Českého slavíka. Podle investigativního novináře Jaroslava Kmenty mezi oběma volbami vidí jasnou spojitost.

Přidejte svůj názor 54 komentářů

Jaroslav Kmenta, autor knih Padrino Krejčíř, Padrino Krejčíř: Afričan a FILM vs. REALITA. Krátce po vydání díla Gangster Ka: Afričan, jehož filmová podoba vstoupí do kin 26. 11. 2015, pokřtil investigativní novinář Jaroslav Kmenta za přítomnosti několika herců ze zmíněného snímku knihu FILM vs. REALITA, odhalující zákulisí dvou filmů volně inspirovaných osudy Radovana Krejčíře. Slavnostního křtu se vedle Jaroslava Kmenty zúčastnili představitel filmového Radima Kraviece Hynek Čermák, dále jeho filmová manželka Vlastina Svátková, dále Alexej Pyško, Brian Caspe, producent Adam Dvořák a bývalý policejní důstojník Karel Tichý, který se případem Krejčíř zabýval. Křest proběhl 16. 11. 2015, symbolicky den před vyhlášením rozsudku R. Krejčíře v JAR, v pražském Paláci knih Luxor.
doporučujeme

„Slavíci přesně kopírují sněmovní volby. Gott, David, Ortel. Babiš, Filip, Okamura,“ srovnával výsledky voleb s cenami Český slavík investigativní novinář Jaroslav Kmenta.

Jeho poznámka vyvolala na sociálních sítích velký ohlas a získala více než 1000 lajků. Někteří lidé mu dávají za pravdu. „Politická a obecná kultura spolu souvisí. Jejími nositeli jsou titíž lidé,“ napsal uživatel Martin Bodlák.

„Ačkoliv Gotta nesnáším, s takovým šmejdem jako je Babiš bych ho nesrovnával,“ poznamenal další. Ostatní mu ale připomněli, že Babišův Agrofert jako generální partner v roce 2012 a 2013 finančně podpořil Gottovo turné,

„Tahle země má jasný směr. Aspoň v tom hlasování jsme konzistentní. Bohužel si myslím, že spousta lidí přistupuje k volbám jako k hlasování ve Slavících,“ posteskl si diskutující Jakub Krejčí.

Loading...
Vstupte do diskuze (54)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Útok na Českou televizi: Příčinou je zamezit sledování hokeje

21.05.2019 13:59 Web České televize (ČT) se dnes stal terčem internetových útoků, které omezily jeho funkčnost.…

Ministerstvo zahraničí ČR ocenilo konec války v seriálu Hra o trůny

21.05.2019 11:17 Aktualizováno Česká diplomacie dnes na svém facebookovém účtu ocenila konec válčení v seriálové Hře o trůny.…

Na Helicopter Show v Hradci Králové se představí desítky vrtulníků

18.05.2019 05:24 Na letišti v Hradci Králové se dnes na 18. ročníku Helicopter Show představí několik desítek…

Potravinová sbírka: Lidé dnes mohou v obchodech věnovat jídlo a drogerii…

18.05.2019 04:42 Ve stovkách obchodů po celé republice a nově také na internetu se dnes už posedmé uskuteční Národní…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama