Tragický požár hotelu v Náplavní policie dál prošetřuje

Praha - Tragický požár hotelu v pražské Náplavní ulici, při kterém zemřeli čtyři cizinci, policie i po měsíci stále prošetřuje jako obecné ohrožení z nedbalosti.

Přidejte svůj názor

Požár hotelu Eurostars David v Praze

Obviněn zatím nikdo nebyl. ČTK to řekl mluvčí pražské policie Jan Daněk. Hotel Eurostars David je podle webových stránek uzavřený. Škoda přesáhne podle dřívějších odhadů hasičů 20 milionů korun.

Ještě před příjezdem záchranářů zemřeli 20. ledna večer jednadvacetiletý Němec a o rok mladší Jihokorejka. Dvě ženy, dvacetiletá Němka a stejně stará Jihokorejka, později podlehly zraněním v nemocnici. Po požáru vyšetřili záchranáři 34 lidí. Při zásahu se zranili také dva hasiči, naštěstí jen lehce.

"V prošetřování případu není nic nového ke zveřejnění. Stále platí informace, které byly v minulosti uvolněny," řekl ČTK Daněk. Vyšetřovatelé tedy dále zjišťují, co bylo příčinou požáru, první informace hovořily o závadné klimatizaci. Podle hasičů na místě ale hořela celá vstupní hala hotelu, oheň se šířil i do vyšších pater po dřevěném obložení kolem schodiště.

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Rudý Babiš? Šéf modrého ANO změnil barvu, posvítili si na něj

15.02.2019 16:35 Symbolem hnutí ANO je modrá barva, premiér Andrej Babiš ale teď oplývá komunistickou rudou. Kdyby…

Za hromadné vraždy poprava. Může být v Česku obnoven trest smrti?

13.02.2019 20:08 Aktualizováno Ačkoliv je často kritizován, dodnes je trest smrti možné uložit ve více než 50 zemích světa. I…

Kraus důrazně promluvil: To je cesta do pekel. Je to jako za komunismu

08.02.2019 21:58 Aktualizováno Celý svět se dnes snaží být přehnaně korektní, myslí si moderátor a bavič Jan Kraus. V úvodu své…

O List Jaromíra Soukupa není zájem? Místo podpisů k registraci sklízí…

08.02.2019 12:28 Jaromír Soukup sice oznámil, že založil politické hnuté List Jaromíra Soukupa, aby ale mohl…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama