Zemane, Babiši, komunisti a náckové, tahle země není vaše. Jsme tady a nebudeme mlčet, vzkazuje Jan Hrušínský

Praha - Protestů proti zvolení komunistického poslance Zdeňka Ondráčka do čela sněmovní komise pro kontrolu Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS) se zúčastnila i řada známých tváří. Jendou z nich je například herec a divadelník Jan Hrušínský.

Přidejte svůj názor 217 komentářů

Jan Hrušínský v Divadle Na Jezerce (foto: Ivan Kahun)

„Praha, Brno, Pardubice, Hradec Králové, Plzeň, Liberec, Olomouc, Jihlava, České Budějovice, a další místa po celé zemi. Na fotografiích z 5. 3. 2018 není smyšlená pražská kavárna. Tohle je Česká republika. Členská země EU a NATO," pochvaloval si na facebooku herec a šéf Divadla Na Jezerce Jan Hrušínský.

Zemane, Babiši, Filipe, komunisti a náckové, tahle země není vaše. Miliony lidí vám nedovolí unést Česko na východ. Jsme tady a nebudeme mlčet,“ vzkázal známý herec. 

„'Babiše do koše' skandovalo dnes Václavské náměstí. Nerýmovalo se to sice tak jako s Jakešem, ale poslouchalo se to stejně hezky. Mám radost, že nás přišlo tolik, ocenil účast na facebooku šéf poslanců TOP 09 Mirosalv Kalousek.

Akce se zúčastnil také předseda Pirátů Ivan Bartoš. „Včera jsem jako občan Ivan Bartoš v čepici bez insignií podpořil pražskou verzi demo spolu s našimi přáteli. Občas se teda skandovalo i něco, s čím má moje rácio problem, no tak jsem si dal pauzu. Tak už to na demo bývá a jak jsem koukal kolem, má to tak skoro každej,“ přiznal.

I on ocenil, kolik lidí se protestu zúčastnilo. „Super kolik lidí (Ahoj Andreji, tady lidi) přišlo v dalších městech. Politika není jen vláda, sněmovna a senát. Politika je občanská společnost,“ uvedl na facebooku s tím, že v úterý už zase jako politik zamíří do Sněmovny projednávat téma nejen odvolání Ondráčka, ale i například důležitou novelu elektronické evidence tržeb.

Vstupte do diskuze (217)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Za cenu dat si můžeme sami? Kraus si posvítil na slova ministryně a…

21.02.2019 08:18 Slova o ceně dat v České republice, která v České televizi před několika dny pronesla ministryně…

Rudý Babiš? Šéf modrého ANO změnil barvu, posvítili si na něj

15.02.2019 16:35 Symbolem hnutí ANO je modrá barva, premiér Andrej Babiš ale teď oplývá komunistickou rudou. Kdyby…

Za hromadné vraždy poprava. Může být v Česku obnoven trest smrti?

13.02.2019 20:08 Aktualizováno Ačkoliv je často kritizován, dodnes je trest smrti možné uložit ve více než 50 zemích světa. I…

Kraus důrazně promluvil: To je cesta do pekel. Je to jako za komunismu

08.02.2019 21:58 Aktualizováno Celý svět se dnes snaží být přehnaně korektní, myslí si moderátor a bavič Jan Kraus. V úvodu své…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama