Zemane, Babiši, komunisti a náckové, tahle země není vaše. Jsme tady a nebudeme mlčet, vzkazuje Jan Hrušínský

Praha - Protestů proti zvolení komunistického poslance Zdeňka Ondráčka do čela sněmovní komise pro kontrolu Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS) se zúčastnila i řada známých tváří. Jendou z nich je například herec a divadelník Jan Hrušínský.

Přidejte svůj názor 217 komentářů

Jan Hrušínský v Divadle Na Jezerce (foto: Ivan Kahun)
doporučujeme

„Praha, Brno, Pardubice, Hradec Králové, Plzeň, Liberec, Olomouc, Jihlava, České Budějovice, a další místa po celé zemi. Na fotografiích z 5. 3. 2018 není smyšlená pražská kavárna. Tohle je Česká republika. Členská země EU a NATO," pochvaloval si na facebooku herec a šéf Divadla Na Jezerce Jan Hrušínský.

Zemane, Babiši, Filipe, komunisti a náckové, tahle země není vaše. Miliony lidí vám nedovolí unést Česko na východ. Jsme tady a nebudeme mlčet,“ vzkázal známý herec. 

„'Babiše do koše' skandovalo dnes Václavské náměstí. Nerýmovalo se to sice tak jako s Jakešem, ale poslouchalo se to stejně hezky. Mám radost, že nás přišlo tolik, ocenil účast na facebooku šéf poslanců TOP 09 Mirosalv Kalousek.

Akce se zúčastnil také předseda Pirátů Ivan Bartoš. „Včera jsem jako občan Ivan Bartoš v čepici bez insignií podpořil pražskou verzi demo spolu s našimi přáteli. Občas se teda skandovalo i něco, s čím má moje rácio problem, no tak jsem si dal pauzu. Tak už to na demo bývá a jak jsem koukal kolem, má to tak skoro každej,“ přiznal.

I on ocenil, kolik lidí se protestu zúčastnilo. „Super kolik lidí (Ahoj Andreji, tady lidi) přišlo v dalších městech. Politika není jen vláda, sněmovna a senát. Politika je občanská společnost,“ uvedl na facebooku s tím, že v úterý už zase jako politik zamíří do Sněmovny projednávat téma nejen odvolání Ondráčka, ale i například důležitou novelu elektronické evidence tržeb.

Loading...
Vstupte do diskuze (217)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Zahrada Čech 2019 probíhá v Litoměřicích. Co vás potěší?

15.09.2019 09:51 V Litoměřicích v pátek odstartoval začal tradiční podzimní veletrh Zahrada Čech. Největší prodejní…

Ruské sankce kvůli soše? Za trest by si mohli odvézt Zemana i s jeho…

13.09.2019 17:56 Aktualizováno Sochu sovětského maršála Ivana Koněva z mizí z Prahy 6, nahradí ji nový památník osvobození…

Reportéři ČT vyjeli na Čapí hnízdo: Pražáci zas*aný, zloději. Máme rádi…

12.09.2019 22:43 Aktualizováno Novináři České televize se vydali na Čapí hnízdo, kde točili reportáž. V ní se mimo jiné ptali lidí…

Dusno kvůli České televizi: Důkaz o manipulaci? Voliči nebudou nadšení, až…

09.09.2019 18:54 Aktualizováno Bývalý radní pro rozhlasové a televizní vysílání Petr Štěpánek tvrdí, že Česká televize ovlivňuje…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama