Rakovina je mnohem větší k*rva než náš prezident. Heydrichovi jsme taky přáli smrt, spustil herec

Praha – Brněnský politik Svatopluk Bartík (za Žít Brno) loni v listopadu – tedy před prezidentskými volbami - na facebooku napsal, že prezident Miloš Zeman má rakovinu a že mu zbývají jen měsíce života.  Prezidentská kancelář v žalobě na ochranu osobnosti požaduje po Bartíkovi omluvu a pět milionů Kč. Právníci Zemana však nyní požádali Městský soud Brno, aby přerušil projednávání žaloby. To dosti peprně okomentoval herec Jiří Maryško z Činoherního studia v Ústí nad Labem.

Přidejte svůj názor 121 komentářů

Miloš Zeman po vítězství ve volbách v roce 2018!

Na žádost o přerušení upozornil server Aktuálně.cz. Podle prezidentova mluvčího Jiřího Ovčáčka jde o logický postup. Hrad totiž na Bartíka podal také trestní oznámení pro podezření z pomluvy. „Současně bylo podáno trestní oznámení, které prošetřuje Policie ČR. Civilní spor by měl pokračovat až v okamžiku, kdy policie pravomocně ukončí své vyšetřování. V trestním řízení bude otázka zavinění žalovaného předně řešena," dodal Ovčáček.

Podle právníků, které server Aktuálně oslovil, má civilní řízení přednost. Mělo by být efektivnější a rychlejší a pro žalobce by mělo být jednodušší lživost tvrzení dokázat. Musel by ale předložit lékařskou zprávu o zdraví prezidenta.

„Jistej člověk napsal na fejsbůk, že prezident má raka. Prezident ho zažaloval a teď žalobu stahuje, protože by musel u soudu předložit lékařskou zprávu, ve který se možná o rakovi píše… Tak to je jedna z dnešních kauz. Větší dno si neumí představit ani opravdickej rak, kterej na dně žije celej život,“ myslí si Maryško.

„Protože rakovina je mnohem větší k*rva, než náš pan prezident, musím se ho v tomhle ohledu zastat a přát mu, aby umřel spíš na předávkování Rakijí, nebo ať mu rupne hlava při poslechu rakenrolu Štěpána Raka,“ hraje si se slovy umělec.

„Říkáte, že přát smrt se nemá? Ale má - Heydrichovi jsme ji taky přáli. Náš rozhádanej národ trpí rakovinou ducha, kterou nynější prezident vypouští do světa a ta teď metastázuje a dokáže otrávit a rozhádat celý rodiny. A protože rodina je základ státu, bude se to ku*evsky dlouho hojit, pokud vůbec. A proto nám všem přeju život bez rakovin a bez Zemanů. Je třeba začít společnost hojit a ozařovat. Nebo spíš osvítit,“ dodal Maryško.

Vstupte do diskuze (121)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Tento muž vyhodil kytice od Babiše a Zemana do koše. Co si to dovoluje? Ať…

17.11.2018 21:59 Aktualizováno Pochvalné i kritické komentáře vyvolal čin lidí, kteří hodili do koše kytky, které na Národní třídu…

Sledovali jsme ŽIVĚ: 17. listopad se nesl v duchu demonstrací proti…

17.11.2018 19:23 Aktualizováno Česká republika si dnes státním svátkem připomíná události, k nimž došlo 17. listopadu v letech…

OBRAZEM: "Odstup, satane". Tisíce lidí prošly centrem Prahy, žádaly…

17.11.2018 19:13 V Praze se dnes demonstrovalo proti premiéru Andreji Babišovi. Centrem Prahy prošel průvod tisíců…

Lucie Bílá se distancuje od Babiše: Na poslední chvíli kvůli němu odmítla…

17.11.2018 18:54 Aktualizováno Hospodářská komora ve čtvrtek večer ocenila Řádem Vavřínů hned 14 podnikatelů, špičkových odborníků…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama