Vytočený Karel Šíp promluvil o útoku na číšníka: Ti cizinci byli latentní vrazi, v očích měli jen agresivitu

Praha - Český moderátor a bavič Karel Šíp přiznal, že jej velmi znepokojila kauza číšníka, kterého v Praze před několika dny napadli a brutálně zmlátili muži z Nizozemí. Právě agresivita je podle jeho slov jedna z mála věcí, která jej dokáže skutečně vytočit.

Přidejte svůj názor 25 komentářů

Karel Šíp ve svém pořadu Všechnopárty

Karel Šíp o sobě v rozhovoru pro Český rozhlas Plus prozradil, že je v životě spíše klidný a dobrotivý typ, který nemá rád přetvařování. „Mě jen tak něco nevytočí, opravdu ne,“ říká známý moderátor.

Přesto prý čas od času přijdou momenty, kdy ho něco vytočí. „Můžu vám říct, že mě vytočí dejme tomu agresivita. Pozoruji, že se tak nějak stupňuje. V nedávné době jsem viděl na internetu to video, jak nějakých šest cizinců zmlátilo číšníka někde za obchodním domem. A to mě vytočilo,“ přiznal.

Svými slovy narážel na případ číšníka, kterého v Praze napadla skupina mužů z Nizozemí. Číšník muže ve věku 24 až 32 let upozornil na to, že na zahrádce restaurace nemohou popíjet vlastní alkohol. Útočníci ho povalili na zem, kde ho začali mlátit pěstmi a kopat do něj. Poté, co zůstal bezvládně ležet na zemi, z místa utekli. Napadený muž skončil ve velmi vážném stavu na jednotce intenzivní péče a podstoupil operaci hlavy.

Třem Nizozemcům obviněným z výtržnictví uložil Obvodní soud pro Prahu 1 trestním příkazem osmiměsíční podmínky. Na pět let je také vyhostil ze země. Cizinci rozhodnutí akceptovali, je proto pravomocné. Českou republiku ihned opustili. Zbývající dva Nizozemce, které policie považuje za hlavní aktéry napadení, soud poslal do vazby. Oba čelí obvinění z výtržnictví a z těžkého ublížení na zdraví, za což jim hrozí až deset let vězení.

Šíp také dodal, že kauzu sleduje. „Pustil jsem si to asi dvakrát nebo třikrát. A v jejich tvářích jsem se snažil něco vyčíst. A byla to jenom zloba, agresivita. To jsou prostě latentní vrazi. To mě dokáže vytočit. Ale jinak už skoro nic,“ dodal Šíp.

Vstupte do diskuze (25)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Strašně to smrdí. Do kauzy Babiše mladšího se vložil psychiatr, jeho slova…

19.11.2018 10:22 Andrej Babiš mladší je vážně nemocný, trpí schizofrenií. To tvrdí jeho otec Andrej Babiš i jeho…

Je to děsivé, bojím se jich. Petra Paroubková promluvila o svém muži a…

19.11.2018 09:22 Aktualizováno Premiér Andrej Babiš vystoupil v televizi Nova poté, co stanice odvysílala vyjádření jeho…

Tento muž vyhodil kytice od Babiše a Zemana do koše. Co si to dovoluje? Ať…

17.11.2018 21:59 Aktualizováno Pochvalné i kritické komentáře vyvolal čin lidí, kteří hodili do koše kytky, které na Národní třídu…

Sledovali jsme ŽIVĚ: 17. listopad se nesl v duchu demonstrací proti…

17.11.2018 19:23 Aktualizováno Česká republika si dnes státním svátkem připomíná události, k nimž došlo 17. listopadu v letech…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama