Šmejdi, čeká nás katastrofa, následující tři týdny budou strašně, varuje Kraus

Praha - Vstoupí ČSSD do vlády s Andrejem Babišem nebo ne? To ukáží následující týdny, během kterých strana pořádá referendum mezi svými členy. Podle moderátora Jana Krause je to ale katastrofa.

Přidejte svůj názor 22 komentářů

Herec Jan Kraus

Jan Kraus ve svou pravidelnou šou začal velmi zostra. "Čeká nás katastrofa. To referendum ČSSD, tím si zaplevelíme život, média, všechno. Tři neděle to trvá, to je úplné utrpení," přiznal hned v úvodu Kraus.

"To je katastrofa. Politická strana, která neví, jestli chce do vlády nebo ne. Teď budeme tři neděle jako kdybychom měli malé volby tady, no něco hrozného," dodal.

Podle něj to ale má své pozitivum. "Skalním a zarputilým příznivcům referenda to myslím výborně ukazuje, jak se referendum na mnoho věcí výrazně nehodí," podotknul.

Následně promluvil o královské svatbě v Británii, která se prý jeho dotýká osobně. "Mě nepozvali. Ani mě nekontaktovali. Clooney tam byl, a já bych se rád zeptal, proč Clooney tam byl a já ne?" dotázal se.

Podle svých slov počítal s tím, že by si zatančil, a když tam byla Tereza Maxová, nechápe proč on ne. "Takže jako vocaď-pocaď. Tady furt nadáváme, ale oni jsou šmejdi všude po světě," uzavřel úvod své šou Kraus.

Vstupte do diskuze (22)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Tento muž vyhodil kytice od Babiše a Zemana do koše. Co si to dovoluje? Ať…

17.11.2018 21:59 Aktualizováno Pochvalné i kritické komentáře vyvolal čin lidí, kteří hodili do koše kytky, které na Národní třídu…

Sledovali jsme ŽIVĚ: 17. listopad se nesl v duchu demonstrací proti…

17.11.2018 19:23 Aktualizováno Česká republika si dnes státním svátkem připomíná události, k nimž došlo 17. listopadu v letech…

OBRAZEM: "Odstup, satane". Tisíce lidí prošly centrem Prahy, žádaly…

17.11.2018 19:13 V Praze se dnes demonstrovalo proti premiéru Andreji Babišovi. Centrem Prahy prošel průvod tisíců…

Lucie Bílá se distancuje od Babiše: Na poslední chvíli kvůli němu odmítla…

17.11.2018 18:54 Aktualizováno Hospodářská komora ve čtvrtek večer ocenila Řádem Vavřínů hned 14 podnikatelů, špičkových odborníků…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama