Lidé jsou lační a nenažraní. Taková civilizace tu nemůže být donekonečna. Herečka spustila pořádnou kanonádu

Praha - Herečka a dabérka Taťjana Medvecká varuje, že lidé se k naší planetě nechovají správně. Sama přiznává, že nechápe, jak je možné, že svět ještě pořád šlape. Upozorňuje na to, že naše civilizace jednou skončí. A možná to nebude tak dlouho trvat.

Přidejte svůj názor 4 komentáře

Ilustrační foto

„Já se strašně bojím, že vůbec slovo vize z politiky mizí. To je podle mě to, co se odehrává nejen u nás, ale celkově ve světě. To je totální vyprázdněnost idejí. Já ani nechápu, jak je možné, že to ještě pořád šlape,“ podivuje se v rozhovoru pro Český rozhlas Plus herečka a dabérka Taťjana Medvecká.

„A protože jsem trošičku založená, že lidi by neměli být tak strašně lační a tak strašně nenažraní v tom, jak hrozně všechno chtějí, mám prostě fakt obavu o to, že to tady může skončit. A nemusí to ani moc dlouho trvat,“ varuje držitelka dvou Cen Thálie a Českého lva.

Poukazuje především na ekologické problémy. „Civilizace, která po sobě zanechává takovou míru odpadků, je tak rozežraná, tady nemůže být přece donekonečna. Vždyť jen stačí sledovat, že pluje v Tichém oceánu ostrov, který má rozměr Francie nebo půlky Evropy, z plastů,“ posteskla si herečka s tím, že kvůli němu například umírají ryby.

„Je to hrozné. A ta strašidelná masáž lidí! Já úplně nenávidím, když se mi na tabletu zobrazí nějaká módní značka, protože vždycky, když si tam něco koupíte, tak vám tam dají tu kartičku a vy tam dáte e-mail, tím pádem už vás mají zaháčkovanou,“ uvedla s tím, že ona sama už teď nikde e-maily nedává. „Byla jsem blbá, když jsem začínala. Víte co? Že musíte jenom umřít, a opravdu nemusíte mít pokaždé jinou blůzičku,“ vzkazuje lidem.

Vstupte do diskuze (4)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

"Únosce" Protopopov: O Babiše mladšího jsem se staral jako o bratra. On…

15.11.2018 10:07 Aktualizováno Ještě před pár dny byl Petr Protopopov naprosto neznámou osobou. Pak ale syn premiéra Andreje…

Istanbulská dohoda: Dobrý úmysl opět dláždí cestu do pekla

15.11.2018 08:00 Komentář Petra Šulky – Celým jménem je to Úmluva Rady Evropy o prevenci a potírání násilí vůči…

Syn Karla Svobody se pustil do Babiše: Na tiskové konferenci o zdraví…

14.11.2018 22:08 Aktualizováno Premiér Andrej Babiš včera veřejně promluvil o duševním zdraví svého syna Andreje mladšího i dcery…

Češi zasadili Babišovi ránu. Většina věří, že brání svým dětem vypovídat

14.11.2018 19:40 Většina Čechů věří, že premiér Andrej Babiš (ANO) se snaží, aby jeho blízcí nevypovídali v kauze…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama