Zeman a jeho parta? Jsou to hochštapleři, jen lžou a dělají ostudu. Známý herec otevřeně promluvil a není to pěkné

Praha - Herec a šéf Divadla Na Jezerce Jan Hrušínský (62) se opět tvrdě pustil do prezidenta Miloše Zemana a jeho nejbližších spolupracovníků. Podle něj jde o hochštaplery, kteří jen lžou a dělají ostudu.

Přidejte svůj názor 344 komentářů

Jan Hrušínský v Divadle Na Jezerce (foto: Ivan Kahun)

Hrušínský se netají tím, že se mu současná hradní sestava vůbec nelíbí. Na svém facebookovém profilu zveřejnil fotky prezidenta Miloše Zemana, bývalého místopředsedy představenstva čínské firmy CEFC pro Evropu Jaroslava Tvrdíka, kancléře Vratislava Mynáře, podnikatele a politika Martina Nejedelého, čínského prezidenta Si Ťin-pchinga nebo fotky demonstrantů s tibetskými vlajkami.

Fotky doplnil jasnou otázkou. „Můžu se vás, moji milí přátelé, na něco zeptat? Jak takovým hochštaplerům může někdo věřit?! Po tom všem, co už v naší zemi lidem provedli a napáchali! Po tolika lžích, hanebnostech a ostudách. To mi, prosím pěkně, vysvětlete,“ zajímá Hrušínského.

Herec se do Hradu a prezidenta Zemana naváží opakovaně. Naposledy ho například zkritizoval v souvislosti se zprávou z Velké Británie o tom, že Alžběta II. ocenila hudebníka Paula McCartneyho. Srovnání „Dovedete si představit, že by britská královna přistoupila k pultíku, oznámila koho nenávidí, kdo je idiot a kdo blbeček?“ uvedl s odkazem na Zemanovo chování.

A to byl jen začátek. „Churchilla by obvinila z fascinace nacismem, britské profesory usadila přisprostlým bonmotem. Přítomné by poučila, co znamená slovo pussy. Na závěr by světu sdělila, že novičok se vyrábí v Británii a útok na Skripala nejspíš provedla Londýnská kavárna. Zapálila by si cigáro, McCartneymu ukázala holí mikrofon a se slovy: “nastav si to a poděkuj” odešla na ruskou ambasádu chlemtat vodku...“ kritizoval chování prezidenta Hrušínský.

Vstupte do diskuze (344)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Tento muž vyhodil kytice od Babiše a Zemana do koše. Co si to dovoluje? Ať…

17.11.2018 21:59 Aktualizováno Pochvalné i kritické komentáře vyvolal čin lidí, kteří hodili do koše kytky, které na Národní třídu…

Sledovali jsme ŽIVĚ: 17. listopad se nesl v duchu demonstrací proti…

17.11.2018 19:23 Aktualizováno Česká republika si dnes státním svátkem připomíná události, k nimž došlo 17. listopadu v letech…

OBRAZEM: "Odstup, satane". Tisíce lidí prošly centrem Prahy, žádaly…

17.11.2018 19:13 V Praze se dnes demonstrovalo proti premiéru Andreji Babišovi. Centrem Prahy prošel průvod tisíců…

Lucie Bílá se distancuje od Babiše: Na poslední chvíli kvůli němu odmítla…

17.11.2018 18:54 Aktualizováno Hospodářská komora ve čtvrtek večer ocenila Řádem Vavřínů hned 14 podnikatelů, špičkových odborníků…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama