Nejsem hrdá na to, že jsem Češka, přiznala známá moderátorka. Češi jí to dali pěkně sežrat

Praha - Moderátorka Emma Smetana vyrůstala v zahraničí a netají se tím, že se považuje spíše za Evropanku než za Češku. Svými názory ale naštvala řadu Čechů, podle kterých jsou podobná prohlášení fackou do tváře vlastenců.

Přidejte svůj názor 641 komentářů

Emma Smetana (rodným jménem Emma Smetanová, česká herečka, muzikantka a moderátorka zpráv.

Moderátorka Emma Smetana (30) se proslavila na televizi Nova, teď ji mohou diváci pravidelně sledovat na kanálu DVDT. Sama o sobě říká, že má francouzské vychování a považuje se za Evropanku, vyrůstala totiž ve Francii.

Zřejmě i proto se s českou náturou neztotožňuje a nikdy neztotožňovala. V pořadu PeepShow na dotaz, zda je hrdá na to, že je Češka, odpověděla pro mnohé poněkud překvapivě - není.

„Já o tom vlastně vůbec nepřemýšlím. Moc v dnešní situaci nechápu patriotismus,“ přiznala Emma Smetana. Její slova vyvolala pod videem s rozhovorem bouřlivé reakce.

„Patriotismus se ale, Emmo, nevztahuje k ‚dnešní situaci‘. Patriotismus je nadčasový. A ten, kdo ani nezná význam onoho termínu, ten kdo se v historii ztrácí a považuje lásku k Evropě protipólem k lásce k naší vlasti, ten neví, o čem mluví,“ začal ji poučovat Čech s přezdívkou Jeliman Puntičkář.

„Tahle pipka má v hlavě takový guláš, že nechápe základní pud sebezáchovy národa,“ nešetří kritikou diskutující Jan Dvořák. Od dalších schytala ještě tvrdší slova. „Havloidní aktivistka,“ zaškatulkoval ji další naštvaný Čech. „Zkorumpovaná čubka,“ přisadil si další.

„Pipinka. Patrioti kdysi padali za svou vlast, ale chápu, že pro takovou hloupou slepičku to moc neznamená. Je to úsměvné ta dnešní doba, která je důkazem, že Země se opravdu otáčí. Vy*rali jsme se na východ a h*vno přišlo ze západu,“ napsal další.

Vstupte do diskuze (641)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

"Únosce" Protopopov: O Babiše mladšího jsem se staral jako o bratra. On…

15.11.2018 10:07 Aktualizováno Ještě před pár dny byl Petr Protopopov naprosto neznámou osobou. Pak ale syn premiéra Andreje…

Istanbulská dohoda: Dobrý úmysl opět dláždí cestu do pekla

15.11.2018 08:00 Komentář Petra Šulky – Celým jménem je to Úmluva Rady Evropy o prevenci a potírání násilí vůči…

Syn Karla Svobody se pustil do Babiše: Na tiskové konferenci o zdraví…

14.11.2018 22:08 Aktualizováno Premiér Andrej Babiš včera veřejně promluvil o duševním zdraví svého syna Andreje mladšího i dcery…

Češi zasadili Babišovi ránu. Většina věří, že brání svým dětem vypovídat

14.11.2018 19:40 Většina Čechů věří, že premiér Andrej Babiš (ANO) se snaží, aby jeho blízcí nevypovídali v kauze…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama