Známá herečka poslala drsný vzkaz Babišovi: Hystericky pištíš. Jsi trestně stíhaný podvodník, lhář a estébák

Praha - Vláda hnutí ANO a ČSSD, kterou při hlasování o důvěře podpořili i poslanci KSČM. Herečka AŃa Geislerová se netají tím, že se jí tato situace vůbec nelíbí. Tvrdě zkritizovala nejen komunisty, ale i premiéra Andreje Babiše.

Přidejte svůj názor 172 komentářů

Malá Danuška spoustu věcí nechápe, zejména návrat otce

Geislerová se v posledních dnech opakovaně vyjadřovala k politické situaci a hlasování o důvěře vlády. Na svém profilu například připomněla počet obětí komunismu. „Třešinky to nezakrejou! Hanba KSČM!“ psala. Když pak menšinová vláda ANO a ČSSD s podporou KSČM získala důvěru, komentovala to jen třemi tečkami. Ke statusu doplnila, že „cítí smutek“.

Ocenila také ty, kteří ve chvíli hlasování demonstrovali přímo pod okny Poslanecké sněmovny, „Hanba Stbákovi Babišovi. Hanba ANO, ČSSD a KSČM. A díky všem, co tam včera byli,“ napsala k videu, na kterém mezi demonstranty přišel sám Babiš. Protestující ho ale nepustili ke slovu a premiér se za hlasitého skandování "Hanba!" a "Komunisty nechceme!" musel vrátit zpět do Sněmovny.

Připomněla také zprávu, že bratislavský soud rozhodl, že Babiš byl veden oprávněně jako agent StB. „Takže Andy. Jses nejen trestně stíhanej podvodník s dotacema, ale i lhář a Stbák. Už si to někam zapiš a přestaň takhle hloupě veřejně lhát. Budeš už vždycky Bureš.. P.s. Když ti ujedou nervy tak nějak hystericky pištíš,“ uvedla s odkazem na výstup, kdy se Babiš ve Sněmovně tvrdě pustil do šéfa poslaneckého klubu TOP 09 Miroslava Kalouska.

Herečka naopak sdílela slova někdejšího prezidentského kandidáta Marka Hilšera, který včera na facebooku napsal: „I když se v těchto dnech dostávají k moci síly, které v moderních dějinách naší země reprezentují, lež, nenávist, násilí, nesvobodu a hluboký morální i ekonomický úpadek, nesmíme ztrácet naději, že se kolo opět otočí. Rád připomínám slova mistra Jana Husa. "Pravda velmi často trpí, ale nikdy se nedá zahubit." Skepse a pocit marnosti nejsou volba, i když se někdy může zdát, že bojujeme s větrnými mlýny. Zabereme...“

Vstupte do diskuze (172)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Český slavík letos nebude, organizátoři tápou nad pravidly hlasování

20.09.2018 09:23 Aktualizováno Praha - Hudební anketa Český slavík se letos neuskuteční. Organizátoři chtějí nastavit nová…

Hořící hala v Litvínově se může zřítit, zasahuje 17 jednotek hasičů a 27…

19.09.2018 20:31 Litvínov (Mostecko) - Hasiči se obávají toho, že se propadne střecha haly Celio v Litvínově, jež od…

Stovky demonstrantů protestují u Sněmovny, chtějí hlasování o nedůvěře…

19.09.2018 18:21 Praha - Proti vládě ANO a ČSSD podpořené komunisty protestuje na pražském Malostranském náměstí…

Developer chce v Brně nový mrakodrap, lidé se bouří a sepisují petice

19.09.2018 13:42 Brno - Mrakodrap se stožárem o celkové výšce 95 metrů. Tak má podle soukromého investora vypadat…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Domova

reklama
reklama