Kajínek má novou práci? Kmenta je zděšený a mluví o byznysu se strachem

V České republice existuje řada firem, které se zabývají mimosoudním vymáháním pohledávek. Jedna na sebe teď ale výrazně upozornila. Její web totiž doprovází tvář i hlas Jiřího Kajínka odsouzeného za vraždu a po letech vězení propuštěného na základě milosti prezidenta Miloše Zemana.

Přidejte svůj názor 6 komentářů

Jiří Kajínek při rozhovoru pro stars24.cz

„Dlužníka s vašimi penězi utéct nenecháme. O útěcích totiž víme úplně vše,“ hřímá Jiří Kajínek hned na úvodní stránce.

Firma o sobě uvádí, že se stará o vymáhání pohledávek věřitelů od dlužníků bez nutnosti absolvovat soudní řízení. „Používáme osvědčené metody řídící se platnou legislativou České republiky. Věřiteli mohou být jak fyzické, tak právnické osoby, které preferují uhrazení svých pohledávek bez delší časové prodlevy a bez nutnosti výkonu administrativních a finančně nákladných činností souvisejících při absolvování soudního řízení v České republice,“ dodává firma.

Tato zpráva neunikla řade „Marketingové využití vraha Kajínka na zastrašování lidí při vymáhání pochybných pohledávek,“ komentoval Kajínkovo angažmá advokát Petr Němec.

A není jediný, kdo je tím znechucený. „Jak prezident zlegalizoval byznys se strachem... #kajinek,“ poznamenal investigativní novinář Jaroslav Kmenta.

„Jiří Kajínek, mimosoudní vymáhání cé zet. Kdybyste si náhodou mysleli, že besedy a podpisy do památníčků byl vrchol…“ přisadil si novinář Jan Moláček.

Vstupte do diskuze (6)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

ČT se nechová korektně? Ve studiu došlo k pořádné hádce, moderátor se…

19.10.2018 22:18 Aktualizováno K velmi drsné výměně názorů došlo v pořadu Události, komentáře. nestřetli se tu ovšem dva politici…

Dohra Jílkové o Romech: Pirátská poslankyně přišla domů z ČT a sepsala, co…

19.10.2018 22:16 Aktualizováno Pirátská poslankyně Olga Richterová patřila k těm, kteří ve čtvrtečním pořadu Máte slovo na České…

Ředitel gymnázia zareagoval na vulgarity v ČRo: Zemanovy obrazy nechal…

19.10.2018 17:13 Aktualizováno Ředitel teplického gymnázia a neúspěšný kandidát na senátora Zdeněk Bergman se s prezidentem…

Schapiro je zpět. Kritik Zemana pracuje pro Bakalu. A s radostí

19.10.2018 12:41 Bývalý americký velvyslanec v České republice Andrew Schapiro pracuje pro českého podnikatele…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama