Babiš má dalšího známého nepřítele? Bývalý hokejista od plic řekl, co si o něm myslí

Praha – Do politiky stále častěji mluví nejen umělci, ale i politici. Například bývalý hokejový útočník Jakub Koreis se na twitteru hodně kousavě vyjadřuje o nové vládě a českém premiérovi Andreji Babišovi.

Přidejte svůj názor 27 komentářů

Andrej Babiš, 4. celostátní sněm hnutí ANO

Jakub Korejs hrál několik let hrál ve Spartě, nastupoval i za Kometu Brno či Plzeň. A nějakou dobu strávil i v zahraničním angažmá. Na twitteru se teď ostře vyjadřuje k politické situaci k některým politikům.

Jedním z nich je například bývalý Korejsův sportovní kolega Milan Hnilička. Tento bývalý brankař se do Poslanecké sněmovny probojoval za hnutí ANO, na jaře dokonce se stal vládním zmocněncem pro sport. Jenže Korejse tím rozhodně nenadchl. „Ach, Milane...“ posteskl si Korejs nad fotkou, na níž je Hnilička zachycen společně s Babišem.

Podpořil naopak písničkáře Tomáše Kluse, který se rozhodl bojkotovat Babiše, jeho firmy i média. „Mám ve smlouvě klauzuli, kterou si vyhrazuji právo nehrát tam, kde tečou Šéfovy peníze. Připojuji k tomu nyní i svůj bojkot Mafry a všech bezkrupulózních, konkurenci a životní prostředí likvidujících podniků Velkostatkohnojaře,“ oznámil před několika dny Klus. „Prosím, víc odvážných jako Tomáš Klus,“ přeje si hokejista.

Korejs navíc prozradil, že používá aplikaci „Bez Andreje“, která ukazuje, zda zboží vyrobila některá z firem českého premiéra.

Do premiéra se pak pouští i kvůli některým jeho aktivitám. „Dneska jsem slyšel skvělej vtip. Babiš píše etický kodex vlády . . . To je všechno,“ vysmál se sportovec plánu českého premiéra na zavedení kodexu pro ministry jeho vlády.

Vstupte do diskuze (27)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Na Jihlavsku řádí vysoce nakažlivá tuberkulóza, hospitalizováni jsou dva…

21.10.2018 10:14 V uplynulých dnech se na Vysočině objevily hned dva případy vysoce nebezpečné otevřené tuberkulózy.…

ČT se nechová korektně? Ve studiu došlo k pořádné hádce, moderátor se…

19.10.2018 22:18 Aktualizováno K velmi drsné výměně názorů došlo v pořadu Události, komentáře. nestřetli se tu ovšem dva politici…

Dohra Jílkové o Romech: Pirátská poslankyně přišla domů z ČT a sepsala, co…

19.10.2018 22:16 Aktualizováno Pirátská poslankyně Olga Richterová patřila k těm, kteří ve čtvrtečním pořadu Máte slovo na České…

Ředitel gymnázia zareagoval na vulgarity v ČRo: Zemanovy obrazy nechal…

19.10.2018 17:13 Aktualizováno Ředitel teplického gymnázia a neúspěšný kandidát na senátora Zdeněk Bergman se s prezidentem…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama