Konec Bosáka v České televizi? Slova o Rusku mohou mít nečekanou dohru

Praha - O Jaromíru Bosákovi je v posledních dnech hodně slyšet. Sportovní komentátor České televize se o rozruch postaral svými slova o tom, že se fotbalové mistrovství světa v Rusku. vůbec nemělo konat. Teď navíc naznačil, že by mohl skončit v České televizi.

Přidejte svůj názor 322 komentářů

Česká televize

Bosák si za svoje slova o šampionátu v Rusku vyslechl hodně kritiky. Kromě fanoušků se do něj pustili například také poslanci Jaroslav Foldyna (ČSSD) a Václav Klaus mladší (ODS). Moderátor a komentátor ale zopakoval, že na svých slovech trvá.

Někteří mu navíc vyčítali to, jak mluví s lidmi na sociálních sítích. tam svým kritikům psal hodně uštěpačné a ironické poznámky. „Jsem nadšený z toho, že vydělávám víc než vy, na rozdíl od vás jezdím po světě, užívám si života, prakticky se vůbec nenadřu, hraju tady jenom golf – to je v Moskvě naprosto běžné," vzkázal Bosák těm, kteří ho kvůli slovům o Rusku kritizovali. 

„Chodím zadarmo na fotbal, hodně tady chlastáme za vaše peníze a všichni se vám, zjevně intelektuálně poněkud chudšími jedinci, smějeme na plné kolo,“ napsal taky na facebooku. 

Bosák teď naznačil, že by mohl odejít z České televize, kde pracuje už šestadvacet let. „Nebudu lhát, že by mi nepřistály nějaké nabídky,“ prozradil Bosák v rozhovoru pro Magazín Dnes.

Přesto ale dodává, že ČT je jeho srdcová záležitost. „Ale v České televizi jsem od roku 1992 a nerad měním dresy. Nejvíc bude záležet na tom, kolik práce v ČT bude,“ vysvětlil Bosák.

Změnu zaměstnavatele prý ale nemůže vyloučit. „Umím si představit všechno,“ přiznal oblíbený sporťák.

Vstupte do diskuze (322)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Zemětřesení v ČT? Pryč s Václavem Moravcem, je vyhořelý. Po nedělním…

15.10.2018 22:09 Aktualizováno V nedělních Otázkách Václava Moravce diskutovali předseda lidovců Pavel Bělobrádek, který neuspěl…

Slabošství, bezcharakternost, intrikánsví. TOP 09 je sliz a bláto, udeřil…

15.10.2018 12:40 Režisér Jan Hřebejk v nedávných komunálních volbách zabodoval, uspěl na Praze 5 a dostal se do…

Kvůli silnému větru stojí část lanovky na Sněžku

14.10.2018 15:27 Kvůli silnému větru byla dnes uzavřena horní část lanové dráhy na Sněžku. V provozu zůstává dolní…

Za první rok se do účtenkové loterie zapojilo 800 tisíc lidí

14.10.2018 10:47 Do účtenkové loterie k elektronické evidenci tržeb (EET) se za dobu jejího fungování od loňského…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama