Už ze sebe nechceme nechat dělat blázny! Nejsi v tom sám, vzkazují Klusovi další osobnosti

Praha - Na stranu Tomáše Kluse se kvůli bojkotu Andreje Babiše a jeho médií a firem přidala i celá řada herců. Po Ivě Pazderkové se ozvali i Aňa Geislerová či Václav Neužil.

Přidejte svůj názor 54 komentářů

Iva Pazderková

Klus před několika dny vyvolal velkou diskuzi, když prohlásil, že už nebude poskytovat rozhovory médiím patřícím do mediální skupiny MAFRA a že nebude hrát na akcích sponzorovaných Babišovými firmami. A brzy se k němu přidali i další umělci.

Jednou z těch, která Kluse podpořila, je herečka Aňa Geislerová. „Tak rada bych zrušila nějakej koncert! Ale nějak nikde nehraju… Ale jsem s váma! Děkuju #stopmafra #stopagrofert #stopandy,“ podpořila Klusův bojkot na sociálních sítích.

„Jen tak dál. Též odmítám rozhovory do Babišových médií a nehraji v internetových seriálech, jejichž výroba je závislá na jeho penězích. Několik chyb jsem udělal též. Už nechci a nebudu chybovat,“ zastal se Kluse divadelní, filmový a televizní herec Václav Neužil, který se proslavil například díky seriálům Svět pod hlavou nebo Dabing Street.

V minulých dnech se ke Klusovi přidali i zpěváci Matěj Ruppert či Jiří Macháček. „Máš pravdu, nejde to dohromady – stydět se za člověka a přitom vystupovat v jeho médiích nebo někde, kde si vzali jeho prachy,“ vysvětlil své rozhodnutí přidat se k bojkotu Babiše Macháček. „Nejsi v tom sám a doufám, že nás bude ještě víc!“ dodal Ruppert.

Z herců se pak ke Klusovi připojila i Iva Pazderková. „Já už že sebe nechci nechat dělat blázna. A absolutně netuším, co je bláznivého na tom, vyjádřit svůj politický postoj. Ještě jednou. Jsem občanem České republiky. Je to moje právo a povinnost, pokud chci něco změnit,“ vzkázala kritikům prostřednictvím sociálních sítí herečka.

„Jsem především občanem České republiky. A moji povinností je podílet se aktivně a všemi způsoby na tom, aby ji pro mě vedli lidé, se kterými sdílím stejné hodnoty. Howgh,“ dodala Pazderková.

Vstupte do diskuze (54)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Na Jihlavsku řádí vysoce nakažlivá tuberkulóza, hospitalizováni jsou dva…

21.10.2018 10:14 V uplynulých dnech se na Vysočině objevily hned dva případy vysoce nebezpečné otevřené tuberkulózy.…

ČT se nechová korektně? Ve studiu došlo k pořádné hádce, moderátor se…

19.10.2018 22:18 Aktualizováno K velmi drsné výměně názorů došlo v pořadu Události, komentáře. nestřetli se tu ovšem dva politici…

Dohra Jílkové o Romech: Pirátská poslankyně přišla domů z ČT a sepsala, co…

19.10.2018 22:16 Aktualizováno Pirátská poslankyně Olga Richterová patřila k těm, kteří ve čtvrtečním pořadu Máte slovo na České…

Ředitel gymnázia zareagoval na vulgarity v ČRo: Zemanovy obrazy nechal…

19.10.2018 17:13 Aktualizováno Ředitel teplického gymnázia a neúspěšný kandidát na senátora Zdeněk Bergman se s prezidentem…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama