Klus na svou stranu získal další skupinu: Souhlasíme s jeho otevřeným vzdorem vůči Babišovi

Praha - Zpěvák Tomáš Klus před několika dny zveřejnil svůj dopis, ve kterém uvedl, že již nebude poskytovat rozhovory médiem patřícím Mafře a že nebude hrát na akcích sponzorovaných firmami premiéra Andreje Babiše. K jeho bojkotu se přidali už třeba také zpěvák a frontman skupiny Mig 21 Jiří Macháček či zpěvák skupiny Monkey Business Matěj Ruppert. A teď se ozvala další skupina.

Přidejte svůj názor 51 komentářů

skupina Mňága a Žďorp

Klus se rozhodl, že už nebude nikdy poskytovat rozhovory médiím patřícím Andreji Babišovi. Taky už nebude vystupovat na akcích, které Babiš nebo jeho firmy nějak financují. Jako důvod tohoto rozhodnutí uvádí především osobu premiéra Andreje Babiše. K tomuto rozhodnutí uchýlil během akce Colours of Ostrava, mezi jehož hlavní partnery patří i Agrofert. Poukázal také na to, že na festivalu hrají i hudebníci, kteří pak tvrdí, jak je Babiš špatný.

„Naprosto podporuju a souhlasím s Tomášem Klusem a jeho otevřeným vzdorem vůči AB (fakt se mi nechce psát ani to jméno). Všechny řeči o marnosti, zbytečnosti a naivitě podobného konání nepřijímám. (I když glosy Xaviera B o lustrování jeho publika jsou, k*rvadrát, docela vtipné.) Jednou jsme tu, tak si řekneme svý, každej jak to umí. A taky jsem si nevšim, že by mlčící většina někdy něco změnila, vždycky ji někdo musel nakopnout do zadku. Tím bych uzavřel kapitolu s názvem Já su taky Havloid!“ napsal jménem skupiny Mňága a Žďorp její frontman Petr Fiala.

Zavzpomínal také na to, co by na dnešní situaci řekla jeho babička. „Moje babička Amálie, ročník 1900, měla pro typy podobné AB hezké české slovo gauner, ke kterému se i já přikláním. Označovala tak lidi, kteří se budou mít vždycky dobře, protože nejsou hloupí, nemají zábrany, nemají svědomí a nezajímá je nic jiného než jejich osobní prospěch. Spojí se s kýmkoli, kdo jim může být prospěšný a řeknou kdykoli cokoli, co jim může přinést zisk,“ uvedl také Fiala.

„Tím bych uzavřel kapitolu s názvem Zatímco jsem se v roce 1984 potil na výslechu StB, ty jsi, soudruhu, budoval svou kariéru na straně Utlačovatelů a Vrahů (Pavel Wonka například), takže je mi dávno jasný, jak to myslíš s obyčejnejma lidma,“ vzkál Babišovi frontman valašskomeziříčské skupiny. 

Vstupte do diskuze (51)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Na Jihlavsku řádí vysoce nakažlivá tuberkulóza, hospitalizováni jsou dva…

21.10.2018 10:14 V uplynulých dnech se na Vysočině objevily hned dva případy vysoce nebezpečné otevřené tuberkulózy.…

ČT se nechová korektně? Ve studiu došlo k pořádné hádce, moderátor se…

19.10.2018 22:18 Aktualizováno K velmi drsné výměně názorů došlo v pořadu Události, komentáře. nestřetli se tu ovšem dva politici…

Dohra Jílkové o Romech: Pirátská poslankyně přišla domů z ČT a sepsala, co…

19.10.2018 22:16 Aktualizováno Pirátská poslankyně Olga Richterová patřila k těm, kteří ve čtvrtečním pořadu Máte slovo na České…

Ředitel gymnázia zareagoval na vulgarity v ČRo: Zemanovy obrazy nechal…

19.10.2018 17:13 Aktualizováno Ředitel teplického gymnázia a neúspěšný kandidát na senátora Zdeněk Bergman se s prezidentem…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama